چگونگی انتخاب کارشناس فروش ماهر

انتخاب کارشناس فروش

استخدام کارشناس فروش

انتخاب کارشناس فروش ماهر از جمله دغدغه های همه مدیران است چراکه فروشندگان قلب تپنده هر کسب و کاری هستند و در خط مقدم جبهه نبرد با رقبا قرار دارند.مخصوصا در دوران رکود اقتصادی نیاز به فروشندگان توانا بیش از بیش آشکار می شود.

و اما چگونگی انتخاب کارشناس فروش ماهر

برای انتخاب کارشناس فروش راه حل های مختلفی وجود دارد  از جمله :مراجعه به کاریابی ها،دادن آگهی استخدام،کمک گرفتن از دوستان و آشنایان،جذب فروشندگان رقبا،جذب فروشندگان سایر شرکت ها و همچنین ساختن فروشنده !

الف ) انتخاب کارشناس فروش از طریق مراجعه به کاریابی ها

کاریابی ها برای معرفی کارجویان به کار فرمایان ایجاد شده اند.برای استخدام کارشناس فروش و بازاریاب به سراغ آن ها بروید و تقاضای خود را به آن ها اعلام کنید.امروزه سایت های اینترنتی کاریابی هم وجود دارند که شما می توانید به صورت آن لاین در بانک اطلاعات رزومه های آن ها به جست و جو بپردازید.

ب) انتخاب کارشناس فروش از طریق آگهی استخدام

احتمالا اولین گزینه ایی که به ذهن شما برای استخدام کارشناس فروش می رسد دادن آگهی در روزنامه های نیازمندی ها هست.در این رابطه رعایت چند نکته می تواند مفید باشد:

۱)محل قرار گیری آگهی استخدام: بسیاری از افراد فکر می کنند صفحه اول یک روزنامه نیاز مندی بهترین جا برای آگهی استخدام می باشد ولی تجربه به من نشان داده اغلب افراد جویای کار مستقیم به سراغ صفحه آگهی های استخدام می روند.برای جذب و استخدام بازاریاب ،آگهی خود را در صفحات استخدام چاپ کنید.

۲)به طور کلی هر چقدر کادر آگهی بزرگتر و متن آن رنگی باشد افراد معتبر تری را جذب می کنید.خصوصا زمانی که از یک صنف ده ها آگهی وجود داشته باشد به نظر می رسد افراد قوی تر جویای شغل به آگهی های بزرگتر و رنگی توجه بیشتری می کنند.

۳)عنوان آگهی در جذب نیروی فروش بسیار مهم است.اگر در آگهی بنویسید (استخدام بازاریاب) یک تیپ آدم می آید و اگر بنویسید استخدام (کارشناس فروش) یک تیپ آدم دیگر.به صورت تجربی به شرکت هایی که مشاوره بازاریابی و فروش می دهم توصیه می کنم در متن آگهی های استخدام خود حتما استخدام مدیر فروش و کارشناس فروش را بنویسند تا بتوانند دامنه وسیع تری از افراد را برای مصاحبه استخدامی دعوت و رزومه های بیشتری دریافت کنند.

۴)نوشتن زمینه فعالیت شرکت نقش موثری در جذب افراد توانمند آن حوزه دارد.اگر به دنبال افراد با تجربه در زمینه کاری خودتان هستید پیشنهاد می کنم زمینه فعالیت شرکت خود را بنویسید.با این کار می توانید فروشندگان ناراضی رقبا را برای مصاحبه دعوت کنید و حتی اگر آن ها را هم استخدام نکردید به اطلاعات جالبی در رابطه با رقبای خود دست می یابید.

۵)نوشتن نام شرکت می تواند مفید و یا مضر باشد.اگر از برند قدرتمندی برخوردار هستید با درج نام برند خود می توانید ،فروشندگان قوی را به سمت خود جذب کنید ولی احتمال این را بدهید که رقبای شما روی این موضوع حساس شوند و بخواهند جهت کسب اطلاعات در رابطه با شما از این طریق اقدام کنند.

۶)درج اطلاعات تماس کامل مانند تلفن ،فکس و ایمیل می تواند دامنه وسیع تری از افراد را به سمت شما بکشاند ولی برخی از شرکت ها به دلیل امکان تعداد تماس بالا و یا عدم امکان پاسخ گویی تلفنی و یا ملاحضات امنیتی و به جهت عدم شناسایی توسط رقبا و مخاطبان فقط اقدام به درج شماره فکس و یا ایمیل می کنند.

۷) گذاشتن شرط مدرک تحصیلی بالا را مگر در مواردی که جزو الزامات و پیش نیاز های شغل فروش باشد پیشنهاد نمی کنم.نمونه های بسیاری از افراد دارای مدارک تحصیلی بالا دیده ام که توان مندی فروش نداشته اند و بر عکس آن با بسیاری از اقراد با مدارک تحصیلی پایین اما توانمند در حوزه بازاریابی و فروش کار کرده ام.شغل فروش نیازمند هوش هیجانی (EQ) بالایی می باشد .مدرک تحصیلی بالا الزاما دال بر هوش هیجانی بالا نیست.

۸)اگر به دنبال استخدام مدیرفروش متخصص و حرفه ای هستید مجلات و نشریات صنعت خود را فراموش نکنید.در مجلات تخصصی حوزه کار خود آگهی استخدام چاپ کنید.عموما مدیران فروش و کارشناسان فروش حرفه ایی مجلات صنعت خود را مطالعه می کنند.

۹)اگر حقوق فوق العاده و جذابی نمی توانید پرداخت کنید از نوشتن آن خودداری کنید.به اعتقاد من یک فروشنده خود حقوق و مزایای خود را تعیین می کند.برای یک فروشنده ممکن است رقم چند ده میلیونی در ماه هم کم باشد و برای فرد دیگری حقوق اداره کار هم زیاد باشد!فقط زمانی حقوق را بنویسید که فکر می کنید می توانید تعداد زیادی را به واسطه آن به سمت خود جذب کنید.

۱۰)اگر نیروی فروش ساده می خواهید می توانید در متن آگهی خود قید کنید به همراه آموزش بازاریابی و فروش

برای آگهی استخدام نیروی فروش علاوه بر نشریات از فضای وب هم می توانید استفاده موثری ببرید.

۱)در سایت های مختلف نیازمندی مثل سایت ایستگاه ،ایران تجارت و …. آگهی استخدام خود را درج کنید.سایت های نیازمندی عموما جهت درج آگهی معمولی خدمات رایگان می دهند.

۲)در وب سایت شرکت خود یک قسمت جهت استخدام قرار دهید.احتمال دارد فرد توان مندی از سایت شما بازدید کند و تمایل به استخدام در شرکت شما را داشته باشد.

۳)در گروه های تخصصی برنامه های ارتباطی مثل تلگرام ،لاین و … و همچنین سایت های شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک و لینکداین و … آگهی استخدام خود را قرار دهید.

۴)در صورتی که بانک ایمیل افراد متخصص حوزه کاری خود را در اختیار دارید ،ارسال ایمیل انبوه می تواند مثمر ثمر باشد.

۵)در وب سایت های تخصصی حوزه کاری خود می توانید آگهی استخدام نیروی فروش متخصص را قرار دهید.

ج )انتخاب کارشناس فروش از طریق کمک گرفتن از دوستان و آشنایان:

به دوستان و آشنایان و همچنین همکاران خود بسپارید اگر فروشنده حرفه ای برای فروش و بازاریابی شرکت شما دیدند به شما معرفی کنند.هنوز هم در بسیاری از موارد تبلیغات دهان به دهان بهتر از تبلیغات انبوه عمل می کند.بسیاری از فروشندگان متخصص به آگهی های استخدام کارشناس فروش توجهی نمی کنند و یا اصلا آن ها را نمی بینند.چرا که در حال حاضر مشغول به کار می باشند.در هر صنفی برخی افراد توصیه کننده هستند.به عنوان مثال خبر نگار یا مدیر یک نشریه تبلیغاتی یک صنعت به تعداد زیادی از افراد آن صنعت دسترسی و از ارتباطات گسترده ایی با فعالان آن صنف برخوردار است.به این افراد مراجعه کنید و از آن ها بخواهید در صورت دیدن و یا شناختن فروشنده مناسب ، آن ها را به شما معرفی کنند.

د) انتخاب کارشناس فروش از طریق فروشندگان رقبا:

یک فروشنده متخصص عموما جایی مشغول به کار می باشد چرا که کسی که در فروش توان مند است ابتدا باید بتواند توان مندی خود های را بفروشد.فروشندگان رقبا را به سه قسمت می توان تقسیم کرد :۱)فروشندگانی که قبلا با رقبای ما کار می کرده اند و الان جدا شده اند.۲)فروشندگانی که در حال حاضر دارند با رقبا کار می کنند ولی ناراضی هستند و می خواهند جدا شوند. ۳)فروشندگانی که با رقبا کار می کنند و راضی هم هستند.

شما می توانید برای هر سه دسته برنامه بریزید.فروشندگان با مشتریان در ارتباط هستند ،زمانی که یک فروشنده از شرکتی جدا می شود اولین شخصی که متوجه می شود مشتریان او هستند.به سراغ مشتریان فعال و مشتریان بالقوه و افراد توصیه کننده (افرادی که به دلیل موقعیتی که در آن قرار گرفته اند به فروشندگان صنعت شما در ارتباط هستند) رفته و از آن ها بپرسید آیا فروشندگانی از رقبای شما را می شناسند که در حال حاضر با آن ها کار نمی کنند و یا خیر.همچنین می توانید از مشتریان خود بپرسید که فروشنده قوی در میان کارمندان رقبای شما می شناسند و یا خیر.در صورتی که جواب آن ها مثبت هست می توانید از مشتریان خود بخواهید از طرف شما برای اسخدام کارشناس فروش به طور غیر مستقیم با آن فروشنده مذاکره کنند که درصورتی که تمایل دارد آن شرکت را ترک کند شما می توانید برای استخدام با آن ها مذاکره کنید.

ه)انتخاب کارشناس فروش از طریق فروشندگان غیر مرتبط

بسیاری از مدیران به دلایل مختلف از ملاقات فروشندگانی که می خواهند محصولی به آن ها بفروشند طفره می روند.من پیشنهاد می کنم هر فروشنده ای را حداقل برای یک بار ملاقات کنند.چرا که نمی دانند چه کسی را می بینند و این می تواند باب آشنایی با آن ها را برایشان باز کند.فروشندگانی که می خواهند با شما ملاقات کنند را ببینید ،و اگر فروشنده ای به سراغ شما آمد و توانمند بود به او پیشنهاد استخدام در شرکت خود را بدهید!!!

و)انتخاب کارشناس فروش از طریق ساخت فروشنده:

بسیاری از افراد توان مندی فروش را دارند اما تا به حال این قابلیت را در خود کشف نکرده و به آن توجه نکرده اند.یکی از شرکت هایی که به آن مشاوره فروش می دهم فروشنده توانمندی دارد که قبلا حساب دار آن شرکت بوده است یا در شرکت دیگر یکی از کارشناسان فروش موفق آن قبلا در همان شرکت منشی بوده است.در شرکت خود ببینید چه افرادی می توانید آموزش فروش و بازاریابی داده و وارد شغل فروش کنید. گاهی اوقات گزینه های خوبی می توانید پیدا کنید.

 

منبع:نصیری

مقالات مرتبط

برندینگ به سبک یلدا

برندینگ به سبک یلدا

برندینگ و بازاریابی به مناسبت یلدا یلدا به بهانه بلندترین شب سال،به فرصتی مناسب برای بازاریابی و برندینگ تبدیل گشته است، به طوری که شما خواهید دید بیشتر شرکت های خصوصی در تکاپوی و تهیه و تدارک بسته های تبلیغاتی برای مشتریان و شرکای تجاری خود هستند، اگر کمی دوراندیش بوده باشند از یکی دو

بازاریابی محتوا چیست؟

بازاریابی محتوا چیست؟

برای توصیف نحوه کارکرد بازاریابی محتوا، در ابتدا باید بر روی تعریفی واحد توافق کنیم. متأسفانه، با چرخ اندکی که در فضای اینترنت زدم تعاریف بسیاری برای بازاریابی محتوا یافتم که هیچ‌کدام برای شخص من رضایت‌بخش نبود. اما از این که کمال مانع پیشروی شود نیز متنفرم. پس، بگذارید تعریفی بیان کنیم و آن را

نظرات ( 242 )
 1. محمد علی صدیقی
  1394-07-29 at 07:14
  پاسخ

  انتخاب مقالات در باب انتخاب کارشناس فروش کارسختیه،بهتون تبریک میگم خوب از پسش براومدین

 2. پارمیس صدر
  1394-08-07 at 08:41
  پاسخ

  خدا قوت

  • admin
   1394-08-11 at 06:51
   پاسخ

   متشکرم

 3. سروناز امینپور
  1394-08-12 at 09:47
  پاسخ

  خوبه که به کاربردی بودن مطالبتون توجه میکنید،لذت میبریم از دنبال کردنتون

 4. محمد رضا خوئینی ها
  1394-08-14 at 19:25
  پاسخ

  نوشتن درمورد انتخاب کارشناس فروش خیلی لازمه و خوبه که بیشتر بهش پرداخته شه،ممنونم

 5. هومن عباس نژاد
  1394-08-23 at 07:06
  پاسخ

  موضوع انتخاب کارشناس فروش بسیار جذاب بود

 6. بهزاد عسگری
  1394-09-01 at 08:24
  پاسخ

  دوستان عزیز مقاله انتخاب کارشناس فروش بهتون پیشنهاد میدم،ازدست ندید

 7. آرش ذاکری
  1394-09-03 at 05:25
  پاسخ

  خیلی به کارم اومد این مطلبتون،مرسی

 8. روزبه کردبچه
  1394-09-03 at 11:26
  پاسخ

  مرسی که انقدر خوب به موضوع انتخاب کارشناس فروش پرداختید

 9. بهنوش علیزاده
  1394-09-04 at 08:29
  پاسخ

  گلچین مقالاتتون درباره انتخاب کارشناس فروش خیلی مفیدن،مرسی از اینکه انقدر دقت به خرج میدین و مقالات رو گزینش میکنین

 10. عادل شیرمحمدی
  1394-09-05 at 09:39
  پاسخ

  توجه به حوزه انتخاب کارشناس فروش از مزیت های سایت شماست،تورو خدا همینجوری ادامه بدین

 11. حسین مطهری
  1394-09-07 at 16:34
  پاسخ

  چرا به حوزه انتخاب کارشناس فروش کمتر توجه کرده اید؟من به شدت به مطالبی با حوزه نیاز دارم

  • admin
   1394-09-08 at 08:45
   پاسخ

   تعداد مقالات باحوزه فروش و کارشناس فروش را ارتقا میدهیم…

 12. نیازمند درج مطلب تبلیغاتی | پی سی اس
  1394-09-24 at 00:33
  پاسخ

  […] چگونگی انتخاب کارشناس فروش ماهر – مازلو […]

 13. دانیال سبزواری
  1394-10-14 at 08:56
  پاسخ

  همه چیز عالی،خسته نباشین

 14. مهدی ساعی
  1394-10-14 at 09:00
  پاسخ

  پرداختن شما به حوزه انتخاب کارشناس فروش باعث شده تا هرروز به دیدن سایتتون عادت کنم

 15. عرشیا عبادی
  1394-10-17 at 08:07
  پاسخ

  همه چیز عالی،خسته نباشین

 16. سبا خاتمی
  1394-10-18 at 09:54
  پاسخ

  واقعا از خوندن مقاله انتخاب کارشناس فروش لذت بردم،دستتون درد نکنه

 17. جواد صفوی
  1394-10-22 at 08:15
  پاسخ

  نوشتن درمورد انتخاب کارشناس فروش خیلی لازمه و خوبه که بیشتر بهش پرداخته شه،ممنونم

 18. شیوا چنگیزی
  1394-11-03 at 08:06
  پاسخ

  قوی شروع کردین لطفا تا آخرهم همینطور بمونید

 19. علیرضا شریفیان
  1394-11-06 at 09:57
  پاسخ

  کارتون حرف نداره ، ممنون

 20. دلناز مطهری
  1394-11-10 at 12:56
  پاسخ

  تعداد مقالات در حوزه انتخاب کارشناس فروش رو بیشتر کنید

 21. پرنیا نیشابوری
  1394-11-12 at 09:56
  پاسخ

  بینطیر و بی رقیب

 22. مجتبی عالی
  1394-11-19 at 21:20
  پاسخ

  میشه مطالبی با موضوعات انتخاب کارشناس فروش براتون ارسال کنیم واسه همکاری؟

 23. سوفیا فروتن
  1394-11-24 at 06:18
  پاسخ

  ما حامی شما هستیم،همینطور قوی برید جلو

 24. کتایون عارف نیا
  1394-11-30 at 20:47
  پاسخ

  بینطیر و بی رقیب

 25. کیان فرجی
  1394-12-01 at 07:29
  پاسخ

  گلچین مقالاتتون درباره انتخاب کارشناس فروش خیلی مفیدن،مرسی از اینکه انقدر دقت به خرج میدین و مقالات رو گزینش میکنین

 26. محمد تقی خامنه ای
  1394-12-01 at 07:29
  پاسخ

  مررررررررررررررررسی :)))))))

 27. شهروز قاضی
  1394-12-15 at 20:39
  پاسخ

  عنوان مقاله ها در قسمت انتخاب کارشناس فروش خیلی باحالن

 28. صفا حجتی
  1394-12-17 at 05:15
  پاسخ

  مطلب داخل سایت در مورد خیلی هوشمندانه نوشته شده

 29. تیبا علینژاد
  1395-01-07 at 12:33
  پاسخ

  همه چیز عالی،خسته نباشین

 30. آرش معروف
  1395-01-08 at 19:21
  پاسخ

  همه چیز عالی،خسته نباشین

 31. کامران جعفری
  1395-01-11 at 03:28
  پاسخ

  مقاله انتخاب کارشناس فروش نکات کاربردی فراوانی داشت

 32. پرهام قاضی
  1395-01-14 at 06:31
  پاسخ

  پست شما با عنوان انتخاب کارشناس فروش برام خیلی جذاب بود ، مچکرم

 33. شاپور حکیمی
  1395-01-15 at 20:57
  پاسخ

  چرا به حوزه انتخاب کارشناس فروش کمتر توجه کرده اید؟من به شدت به مطالبی با حوزه نیاز دارم

 34. سیامک رسولی
  1395-01-22 at 10:02
  پاسخ

  آفررررررین داره کارتون

 35. پدرام فروتن
  1395-01-22 at 10:04
  پاسخ

  پشتکار و تلاشتون قابل ستایش هستش،لطفا در مورد انتخاب کارشناس فروش مقالات بیشتری بذارید

 36. امیرعلی کردی
  1395-01-22 at 10:07
  پاسخ

  توجه به حوزه انتخاب کارشناس فروش از مزیت های سایت شماست،تورو خدا همینجوری ادامه بدین

 37. شکوفه امیری
  1395-01-22 at 20:22
  پاسخ

  بینطیر و بی رقیب

 38. سپهر حسابی
  1395-01-23 at 07:42
  پاسخ

  ممنونم که به موضوع انتخاب کارشناس فروش پرداختید خیلی مفید بود

 39. پرستو حیاتی
  1395-01-24 at 04:19
  پاسخ

  همه چیز عالی،خسته نباشین

 40. طاها شاه حسینی
  1395-01-25 at 06:23
  پاسخ

  تصاویر انتخاب شده برای بخش انتخاب کارشناس فروش خیلی خوش آب و رنگن،خسته نباشین

 41. پرستو حسین زاده
  1395-01-26 at 09:29
  پاسخ

  دوستان عزیز مقاله انتخاب کارشناس فروش بهتون پیشنهاد میدم،ازدست ندید

 42. رامش قاضی
  1395-01-26 at 09:40
  پاسخ

  مررررررررررررررررسی :)))))))

 43. شیوا خدایی
  1395-01-26 at 09:46
  پاسخ

  چطوری میتونم در زمینه انتخاب کارشناس فروش باهاتون همکاری کنم

 44. روزبه محمدی
  1395-01-28 at 20:27
  پاسخ

  مدتها دنبال مقاله ای خوب در حوزه انتخاب کارشناس فروش میگشتم،ممنون به دردم خورد

 45. دانیال تبریزی
  1395-01-30 at 07:38
  پاسخ

  مقالات در قسمت انتخاب کارشناس فروش خیلی با جزئیات مطرح شده اند،مرسی

 46. روزبه عباسی
  1395-02-05 at 12:21
  پاسخ

  مررررررررررررررررسی :)))))))

 47. ارشیا چنگیزی
  1395-02-11 at 13:36
  پاسخ

  مقالات مرتبط با موضوع انتخاب کارشناس فروش بسیار جذاب بود ، خیلی خوشم اومد

 48. کامران محمدپور
  1395-02-16 at 10:41
  پاسخ

  مقالتونو در مورد انتخاب کارشناس فروش خوندم فوق العاده بود

 49. افرا حسابی
  1395-02-18 at 07:29
  پاسخ

  نوشتن درمورد انتخاب کارشناس فروش خیلی لازمه و خوبه که بیشتر بهش پرداخته شه،ممنونم

 50. ثمین فتاهی
  1395-02-19 at 05:11
  پاسخ

  نکات کلیدی انتخاب کارشناس فروش رو اگه به اشتراک بذارین ممنون میشم

 51. حامد نیشابوری
  1395-02-20 at 05:07
  پاسخ

  لطفا یک مقاله راجع به انتخاب کارشناس فروش بذارید

 52. پرنیا کردی
  1395-02-27 at 07:24
  پاسخ

  لطف میکنین اگر تعداد مقالات درباره انتخاب کارشناس فروش رو بیشتر کنین

 53. کامیار صدر
  1395-02-27 at 12:09
  پاسخ

  مرسی از مقاله خوبتون درباره انتخاب کارشناس فروش

 54. ایلیا عزیزی
  1395-02-28 at 06:11
  پاسخ

  موضوع انتخاب کارشناس فروش بسیار جذاب بود

 55. سایه جهانی
  1395-03-06 at 06:57
  پاسخ

  مقاله با مضمون انتخاب کارشناس فروش اگه دارین بذارید

 56. امیرمحمد شجاعی
  1395-03-09 at 13:53
  پاسخ

  like دارین زیاااااااد

 57. کامیار علیپور
  1395-03-10 at 12:19
  پاسخ

  چطوری میتونم در زمینه انتخاب کارشناس فروش باهاتون همکاری کنم

 58. هادی پیوندی
  1395-03-11 at 05:57
  پاسخ

  انتخاب مقالات در باب انتخاب کارشناس فروش کارسختیه،بهتون تبریک میگم خوب از پسش براومدین

 59. سوفیا عراقی
  1395-03-11 at 07:04
  پاسخ

  محوریت سایت با موضوع انتخاب کارشناس فروش خیلی کاربردیه،مرسی

 60. شاپور آهنگری
  1395-03-16 at 09:30
  پاسخ

  ممنونم که به موضوع انتخاب کارشناس فروش پرداختید خیلی مفید بود

 61. سروناز مجتهدی
  1395-03-19 at 06:21
  پاسخ

  ممنونم که به موضوع انتخاب کارشناس فروش پرداختید خیلی مفید بود

 62. تیبا قانعی
  1395-03-21 at 09:43
  پاسخ

  مقالتونو در مورد انتخاب کارشناس فروش خوندم فوق العاده بود

 63. کتایون حسین زاده
  1395-03-22 at 06:57
  پاسخ

  آفررررررین داره کارتون

 64. سارا چاوشی
  1395-03-22 at 15:30
  پاسخ

  کارتون حرف نداره ، ممنون

 65. بهناز توفیق
  1395-03-23 at 02:44
  پاسخ

  خدا قوت

 66. شاداب صدر
  1395-03-23 at 08:15
  پاسخ

  مقالاتی با موضوع انتخاب کارشناس فروش تعدادشان کم است لطفا بیشترشان کنید

 67. ارغوان اعتماد
  1395-03-23 at 10:43
  پاسخ

  مدتها دنبال مقاله ای خوب در حوزه انتخاب کارشناس فروش میگشتم،ممنون به دردم خورد

 68. آرام گنجی
  1395-03-25 at 06:48
  پاسخ

  مطالبتون در مورد انتخاب کارشناس فروش خیلی مفید بود

 69. خسرو رضازاده
  1395-03-25 at 11:51
  پاسخ

  خیلی به کارم اومد این مطلبتون،مرسی

 70. پرهام رضانژاد
  1395-03-31 at 14:42
  پاسخ

  موفق باشین واقعا تلاش شما در این حوزه ستودنیه

 71. شکوفه عارفی
  1395-04-03 at 19:37
  پاسخ

  مطلبتون درباره انتخاب کارشناس فروش رو خیلی دوست داشتم

 72. بهنوش هاشم زاده
  1395-04-04 at 11:46
  پاسخ

  لطفا به موضوع انتخاب کارشناس فروش هم توجه بیشتری کنید

 73. خسرو طالب زاده
  1395-04-04 at 13:20
  پاسخ

  کارتون بیسته بیسته ;)))))))

 74. سامان فتاهی
  1395-04-04 at 17:07
  پاسخ

  تعداد مقالات در حوزه انتخاب کارشناس فروش رو بیشتر کنید

 75. روشا خرم آبادی
  1395-04-06 at 12:24
  پاسخ

  کارتون حرف نداره ، ممنون

 76. عبدالله ذاکری
  1395-04-08 at 19:01
  پاسخ

  مطالب شما در زمینه انتخاب کارشناس فروش کارآمد بود خیلی توی کارم ازش استفاده کردم

 77. آرزو یاحقی
  1395-04-10 at 07:13
  پاسخ

  با تشکر از زحماتتون،مطالب مربوط به انتخاب کارشناس فروش فوق العاده بود

 78. آراد ذاکری
  1395-04-10 at 10:04
  پاسخ

  مقاله انتخاب کارشناس فروش نکات کاربردی فراوانی داشت

 79. بهاران عارف
  1395-04-12 at 08:30
  پاسخ

  بینطیر و بی رقیب

 80. سالار نعمت زاده
  1395-04-13 at 08:36
  پاسخ

  موضوع انتخاب کارشناس فروش رو خیلی قشنگ شفاف سازی کردین،سپاس

 81. سحر دانایی فر
  1395-04-13 at 14:00
  پاسخ

  مقاله انتخاب کارشناس فروش نکات کاربردی فراوانی داشت

 82. محمد علی باهنر
  1395-04-18 at 10:35
  پاسخ

  من قسمت انتخاب کارشناس فروش خیلی دوست دارم

 83. الهه وکیلی
  1395-04-21 at 13:56
  پاسخ

  بینطیر و بی رقیب

 84. اشکان جنتی
  1395-04-22 at 11:18
  پاسخ

  چرا به حوزه انتخاب کارشناس فروش کمتر توجه کرده اید؟من به شدت به مطالبی با حوزه نیاز دارم

 85. احسان رهنما
  1395-04-23 at 07:46
  پاسخ

  محوریت سایت با موضوع انتخاب کارشناس فروش خیلی کاربردیه،مرسی

 86. محمد علی پورناظمی
  1395-04-25 at 17:47
  پاسخ

  چرا به حوزه انتخاب کارشناس فروش کمتر توجه کرده اید؟من به شدت به مطالبی با حوزه نیاز دارم

 87. ژیلا سپه وند
  1395-04-28 at 07:02
  پاسخ

  مررررررررررررررررسی :)))))))

 88. ایلیا حکمت
  1395-05-06 at 16:20
  پاسخ

  لطفا یک مقاله راجع به انتخاب کارشناس فروش بذارید

 89. سروناز عزیزی
  1395-05-07 at 05:04
  پاسخ

  میشه مطالبی با موضوعات انتخاب کارشناس فروش براتون ارسال کنیم واسه همکاری؟

 90. رضا رسولی
  1395-05-07 at 20:08
  پاسخ

  مطالبتون در مورد انتخاب کارشناس فروش خیلی مفید بود

 91. پروین چنگیزی
  1395-05-11 at 06:23
  پاسخ

  انتخاب مقالات در باب انتخاب کارشناس فروش کارسختیه،بهتون تبریک میگم خوب از پسش براومدین

 92. پیمانه طالب زاده
  1395-05-12 at 18:01
  پاسخ

  توجه به حوزه انتخاب کارشناس فروش از مزیت های سایت شماست،تورو خدا همینجوری ادامه بدین

 93. جوانه عباس نژاد
  1395-05-13 at 14:39
  پاسخ

  مرسی از اینکه به موضوع پرداختید چون واقعا پر مخاطبه

 94. سالار ظریف
  1395-05-16 at 09:39
  پاسخ

  دوستان عزیز مقاله انتخاب کارشناس فروش بهتون پیشنهاد میدم،ازدست ندید

 95. به گل لنکرانی
  1395-05-16 at 12:03
  پاسخ

  من قسمت انتخاب کارشناس فروش خیلی دوست دارم

 96. کیان محمدنژاد
  1395-05-19 at 07:44
  پاسخ

  مقالاتی با موضوع انتخاب کارشناس فروش تعدادشان کم است لطفا بیشترشان کنید

 97. هستی سبحانی
  1395-05-19 at 10:21
  پاسخ

  مطلبتون درباره انتخاب کارشناس فروش رو خیلی دوست داشتم

 98. افسون تبریزی
  1395-05-26 at 07:34
  پاسخ

  لطف میکنین اگر تعداد مقالات درباره انتخاب کارشناس فروش رو بیشتر کنین

 99. ثنا چاوشی
  1395-05-26 at 17:10
  پاسخ

  مرسی که انقدر خوب به موضوع انتخاب کارشناس فروش پرداختید

 100. الهام حسین زاده
  1395-05-27 at 04:00
  پاسخ

  دستتون درد نکنه خیلی سایت مفیدی دارین

 101. تارا علی آبادی
  1395-06-01 at 12:48
  پاسخ

  درست همون چیزی که مدتها دنبالش بودم ;))) ;))) ;)))

 102. دلارام پایور
  1395-06-03 at 05:42
  پاسخ

  مرسی که انقدر خوب به موضوع انتخاب کارشناس فروش پرداختید

 103. الهه حسین نژاد
  1395-06-06 at 05:59
  پاسخ

  مرسی که انقدر خوب به موضوع انتخاب کارشناس فروش پرداختید

 104. عبدالله معینی
  1395-06-10 at 10:33
  پاسخ

  پرداختن شما به حوزه انتخاب کارشناس فروش باعث شده تا هرروز به دیدن سایتتون عادت کنم

 105. پرهام خامنه ای
  1395-06-26 at 10:42
  پاسخ

  انتخاب مقالات در باب انتخاب کارشناس فروش کارسختیه،بهتون تبریک میگم خوب از پسش براومدین

 106. افرا زمردیان
  1395-06-26 at 17:31
  پاسخ

  مرسی که محتوای خوب واسمون آماده میکنین

 107. آرام رفیعی
  1395-06-27 at 10:24
  پاسخ

  پست شما با عنوان انتخاب کارشناس فروش برام خیلی جذاب بود ، مچکرم

 108. سوزان سبزواری
  1395-07-02 at 01:27
  پاسخ

  لطف میکنین اگر تعداد مقالات درباره انتخاب کارشناس فروش رو بیشتر کنین

 109. المیرا حیاتی
  1395-07-02 at 01:27
  پاسخ

  میشه مطالبی با موضوعات انتخاب کارشناس فروش براتون ارسال کنیم واسه همکاری؟

 110. پژمان توفیق
  1395-07-02 at 01:27
  پاسخ

  درست همون چیزی که مدتها دنبالش بودم ;))) ;))) ;)))

 111. هادی قنبری
  1395-07-03 at 07:36
  پاسخ

  عنوان مقاله ها در قسمت انتخاب کارشناس فروش خیلی باحالن

 112. سبا ابوذر
  1395-07-03 at 07:36
  پاسخ

  دوستان عزیز مقاله انتخاب کارشناس فروش بهتون پیشنهاد میدم،ازدست ندید

 113. ژانیا گنجی
  1395-07-03 at 07:55
  پاسخ

  مقاله انتخاب کارشناس فروش نکات کاربردی فراوانی داشت

 114. پریا صدر
  1395-07-04 at 12:49
  پاسخ

  واقعا از خوندن مقاله انتخاب کارشناس فروش لذت بردم،دستتون درد نکنه

 115. بابک امانی جو
  1395-07-05 at 11:38
  پاسخ

  نوشتن درمورد انتخاب کارشناس فروش خیلی لازمه و خوبه که بیشتر بهش پرداخته شه،ممنونم

 116. سپیده رحمانیان
  1395-07-05 at 14:16
  پاسخ

  مرسی که محتوای خوب واسمون آماده میکنین

 117. فاطمه امینپور
  1395-07-07 at 13:49
  پاسخ

  چرا به حوزه انتخاب کارشناس فروش کمتر توجه کرده اید؟من به شدت به مطالبی با حوزه نیاز دارم

 118. چکاوک آریان پور
  1395-07-10 at 05:59
  پاسخ

  مقاله انتخاب کارشناس فروش اگر نکات جزئی تری رو قید کنین بهتره

 119. ستایش توفیقی
  1395-07-10 at 15:39
  پاسخ

  مقالاتی با موضوع انتخاب کارشناس فروش تعدادشان کم است لطفا بیشترشان کنید

 120. بهرام علیزاده
  1395-07-11 at 07:06
  پاسخ

  خوبه که به کاربردی بودن مطالبتون توجه میکنید،لذت میبریم از دنبال کردنتون

 121. سیروان صدر
  1395-07-11 at 07:34
  پاسخ

  کارتون بیسته بیسته ;)))))))

 122. آریا غضنفری
  1395-07-13 at 07:56
  پاسخ

  مقالات مرتبط با موضوع انتخاب کارشناس فروش بسیار جذاب بود ، خیلی خوشم اومد

 123. هوتن توکلیان
  1395-07-13 at 08:01
  پاسخ

  ممنونم ازتون بابت زمانی که بیهوده از ما نمیگیرین و توی حداقل زمان ،حداکثر مطالب مفید رو در اختیارمون میذارین

 124. امیرعلی امیریان
  1395-07-15 at 06:25
  پاسخ

  چرا به حوزه انتخاب کارشناس فروش کمتر توجه کرده اید؟من به شدت به مطالبی با حوزه نیاز دارم

 125. شیرین شریفیان
  1395-07-18 at 06:04
  پاسخ

  ذکاوتتون درمورد نوشتن مقاله در زمینه انتخاب کارشناس فروش بسیار هوشمندانه بود

 126. پرنیا حیاتی
  1395-07-18 at 06:38
  پاسخ

  مطالبتون در مورد انتخاب کارشناس فروش خیلی مفید بود

 127. حلیا دستغیب
  1395-07-18 at 06:50
  پاسخ

  عنوان مقاله ها در قسمت انتخاب کارشناس فروش خیلی باحالن

 128. عرشیا سبحانی
  1395-07-19 at 10:23
  پاسخ

  مطلبتون درباره انتخاب کارشناس فروش رو خیلی دوست داشتم

 129. امیرعلی پیرحیاتی
  1395-07-19 at 12:35
  پاسخ

  پرداختن شما به حوزه انتخاب کارشناس فروش باعث شده تا هرروز به دیدن سایتتون عادت کنم

 130. ژانیا بختیار
  1395-07-19 at 12:47
  پاسخ

  پرداختن شما به حوزه انتخاب کارشناس فروش باعث شده تا هرروز به دیدن سایتتون عادت کنم

 131. آدرین بنایی
  1395-07-21 at 10:36
  پاسخ

  مطلب داخل سایت در مورد خیلی هوشمندانه نوشته شده

 132. بهزاد ایمانی
  1395-07-25 at 06:40
  پاسخ

  لطفا در مورد انتخاب کارشناس فروش هم مطلب بذارین

 133. کامیار کیانمهر
  1395-07-26 at 12:58
  پاسخ

  خدا قوت

 134. دنیا رحمانیان
  1395-07-27 at 06:07
  پاسخ

  در زمینه انتخاب کارشناس فروش قادر به همکاری باشماهستم،چطوری میتونم اقدام کنم؟

 135. عرشیا کریمی
  1395-07-27 at 15:41
  پاسخ

  آفررررررین داره کارتون

 136. دلارام وکیلی
  1395-07-28 at 20:35
  پاسخ

  وای خدای من ، مقاله انتخاب کارشناس فروش بی نظیر بود

 137. سینا چنگیزی
  1395-07-30 at 20:51
  پاسخ

  نکات کلیدی انتخاب کارشناس فروش رو اگه به اشتراک بذارین ممنون میشم

 138. بهسا عسگری
  1395-08-02 at 09:00
  پاسخ

  مرسی مقاله انتخاب کارشناس فروش خلاقانه مطرح شده :)))

 139. شهره سراج
  1395-08-11 at 03:03
  پاسخ

  مطلبتون درباره انتخاب کارشناس فروش رو خیلی دوست داشتم

 140. پردیس شیخ الاسلامی
  1395-08-11 at 07:54
  پاسخ

  مرسی که محتوای خوب واسمون آماده میکنین

 141. مهراب ذاکری
  1395-08-11 at 10:37
  پاسخ

  درست همون چیزی که مدتها دنبالش بودم ;))) ;))) ;)))

 142. شیوا خاموشیان
  1395-08-13 at 07:01
  پاسخ

  چطوری میتونم در زمینه انتخاب کارشناس فروش باهاتون همکاری کنم

 143. سودابه فرجی
  1395-08-16 at 16:58
  پاسخ

  همه چیز عالی،خسته نباشین

 144. کیوان بختیاری
  1395-08-21 at 08:31
  پاسخ

  مرسی که محتوای خوب واسمون آماده میکنین

 145. سارا قنبری
  1395-08-21 at 08:32
  پاسخ

  ما حامی شما هستیم،همینطور قوی برید جلو

 146. هستی ضایطی
  1395-08-21 at 17:40
  پاسخ

  مرسی از مقاله خوبتون درباره انتخاب کارشناس فروش

 147. سروناز قهرمانی
  1395-08-24 at 10:58
  پاسخ

  like دارین زیاااااااد

 148. شبنم فتاهی
  1395-08-27 at 07:13
  پاسخ

  کارتون حرف نداره ، ممنون

 149. شبنم تبریزی
  1395-08-30 at 17:05
  پاسخ

  موضوع انتخاب کارشناس فروش بسیار جذاب بود

 150. زهرا اعتماد
  1395-08-30 at 17:05
  پاسخ

  ممنونم که به موضوع انتخاب کارشناس فروش پرداختید خیلی مفید بود

 151. بنفشه جعفری
  1395-09-03 at 06:10
  پاسخ

  چطوری میتونم در زمینه انتخاب کارشناس فروش باهاتون همکاری کنم

 152. ارکیده پورناظمی
  1395-09-03 at 15:06
  پاسخ

  موفق باشین واقعا تلاش شما در این حوزه ستودنیه

 153. حلیا خسروپناه
  1395-09-05 at 19:21
  پاسخ

  درست همون چیزی که مدتها دنبالش بودم ;))) ;))) ;)))

 154. شبنم قاضی
  1395-09-06 at 10:00
  پاسخ

  نکات کلیدی انتخاب کارشناس فروش رو اگه به اشتراک بذارین ممنون میشم

 155. شیرین ایمانی
  1395-09-08 at 09:44
  پاسخ

  بینطیر و بی رقیب

 156. بهرام علینژاد
  1395-09-08 at 14:50
  پاسخ

  مرسی که محتوای خوب واسمون آماده میکنین

 157. محمد امین چاوشی
  1395-09-11 at 09:21
  پاسخ

  مقاله مربوط به انتخاب کارشناس فروش به دوستان پیشنهاد میکنم

 158. محمد امین عقیلی
  1395-09-12 at 08:41
  پاسخ

  مقاله انتخاب کارشناس فروش اگر نکات جزئی تری رو قید کنین بهتره

 159. عادل عباسی
  1395-09-13 at 09:55
  پاسخ

  مطالب شما در زمینه انتخاب کارشناس فروش کارآمد بود خیلی توی کارم ازش استفاده کردم

 160. طاها حسینی
  1395-09-13 at 12:55
  پاسخ

  خوبه که به کاربردی بودن مطالبتون توجه میکنید،لذت میبریم از دنبال کردنتون

 161. اصغر محمدپور
  1395-09-15 at 05:19
  پاسخ

  مقالتونو در مورد انتخاب کارشناس فروش خوندم فوق العاده بود

 162. شاداب عراقی
  1395-09-15 at 05:45
  پاسخ

  مرسی از مقاله خوبتون درباره انتخاب کارشناس فروش

 163. پرگل محمدزاده
  1395-09-15 at 11:05
  پاسخ

  محوریت سایت با موضوع انتخاب کارشناس فروش خیلی کاربردیه،مرسی

 164. بهاران شادمند
  1395-09-15 at 17:48
  پاسخ

  موضوع انتخاب کارشناس فروش رو خیلی قشنگ شفاف سازی کردین،سپاس

 165. سحر دهقان
  1395-09-16 at 11:36
  پاسخ

  مقالات در قسمت انتخاب کارشناس فروش خیلی با جزئیات مطرح شده اند،مرسی

 166. امیرعلی سراج
  1395-09-16 at 15:02
  پاسخ

  مرسی از مقاله خوبتون درباره انتخاب کارشناس فروش

 167. ارغوان میلادی
  1395-09-17 at 08:27
  پاسخ

  ما حامی شما هستیم،همینطور قوی برید جلو

 168. عرشیا بنایی
  1395-09-17 at 17:29
  پاسخ

  موضوع انتخاب کارشناس فروش بسیار جذاب بود

 169. سوفیا فهمیده
  1395-09-22 at 05:44
  پاسخ

  مطالب شما در زمینه انتخاب کارشناس فروش کارآمد بود خیلی توی کارم ازش استفاده کردم

 170. شکیبا رضاپور
  1395-09-22 at 05:44
  پاسخ

  مقالتونو در مورد انتخاب کارشناس فروش خوندم فوق العاده بود

 171. پرنیان دباغ
  1395-09-22 at 05:44
  پاسخ

  مطلب داخل سایت در مورد خیلی هوشمندانه نوشته شده

 172. سیروس فنایی
  1395-09-23 at 11:57
  پاسخ

  مرسی مقاله انتخاب کارشناس فروش خلاقانه مطرح شده :)))

 173. عادل عارفی
  1395-09-24 at 07:04
  پاسخ

  همه چیز عالی،خسته نباشین

 174. عرشیا رستمی
  1395-09-24 at 10:58
  پاسخ

  مطالبتون در مورد انتخاب کارشناس فروش خیلی مفید بود

 175. دلارام تبریزی
  1395-09-24 at 11:03
  پاسخ

  محوریت سایت با موضوع انتخاب کارشناس فروش خیلی کاربردیه،مرسی

 176. علی خدایی
  1395-09-30 at 06:59
  پاسخ

  حیف که زودتر از این با سایتتون اشنا نشدم :((( مرسی شما خیلی خوبین

 177. ساسان خمئینی
  1395-09-30 at 13:38
  پاسخ

  مرسی که محتوای خوب واسمون آماده میکنین

 178. پیمانه معینی
  1395-10-02 at 17:11
  پاسخ

  موفق باشین واقعا تلاش شما در این حوزه ستودنیه

 179. آدرین خاموشیان
  1395-10-04 at 21:15
  پاسخ

  واقعا از خوندن مقاله انتخاب کارشناس فروش لذت بردم،دستتون درد نکنه

 180. سروناز اعتماد
  1395-10-06 at 10:37
  پاسخ

  میشه مطالبی با موضوعات انتخاب کارشناس فروش براتون ارسال کنیم واسه همکاری؟

 181. پگاه شیرازی
  1395-10-07 at 17:32
  پاسخ

  مقاله در مورد انتخاب کارشناس فروش کم دارید لطفا بیشتر بذارین

 182. عرشیا مجتهدی
  1395-10-14 at 09:28
  پاسخ

  در زمینه انتخاب کارشناس فروش قادر به همکاری باشماهستم،چطوری میتونم اقدام کنم؟

 183. مهراد امینی
  1395-10-14 at 09:30
  پاسخ

  کارتون بیسته بیسته ;)))))))

 184. آرین علی آبادی
  1395-10-20 at 16:52
  پاسخ

  میشه مطالبی با موضوعات انتخاب کارشناس فروش براتون ارسال کنیم واسه همکاری؟

 185. سیمین رحمانیان
  1395-10-26 at 10:02
  پاسخ

  دوستان عزیز مقاله انتخاب کارشناس فروش بهتون پیشنهاد میدم،ازدست ندید

 186. سورنا میرباقری
  1395-10-27 at 08:54
  پاسخ

  آفررررررین داره کارتون

 187. علیرضا رضایی
  1395-10-27 at 09:03
  پاسخ

  توجه به حوزه انتخاب کارشناس فروش از مزیت های سایت شماست،تورو خدا همینجوری ادامه بدین

 188. سیروان شریفیان
  1395-11-01 at 00:10
  پاسخ

  مطالب شما در زمینه انتخاب کارشناس فروش کارآمد بود خیلی توی کارم ازش استفاده کردم

 189. ستایش رسولی
  1395-11-04 at 06:51
  پاسخ

  با تشکر از زحماتتون،مطالب مربوط به انتخاب کارشناس فروش فوق العاده بود

 190. زیبا حسینی
  1395-11-04 at 09:00
  پاسخ

  لطف میکنین اگر تعداد مقالات درباره انتخاب کارشناس فروش رو بیشتر کنین

 191. میلاد یاحقی
  1395-11-05 at 03:40
  پاسخ

  مطلب داخل سایت در مورد خیلی هوشمندانه نوشته شده

 192. سپهر علینژاد
  1395-11-06 at 07:58
  پاسخ

  قوی شروع کردین لطفا تا آخرهم همینطور بمونید

 193. رامش کردبچه
  1395-11-08 at 16:27
  پاسخ

  لطفا راجع به انتخاب کارشناس فروش هم مقاله بذارید

 194. صفا دهقان
  1395-11-13 at 04:19
  پاسخ

  موضوع انتخاب کارشناس فروش رو خیلی قشنگ شفاف سازی کردین،سپاس

 195. مجتبی خاموشیان
  1395-11-13 at 08:17
  پاسخ

  مرسی که انقدر خوب به موضوع انتخاب کارشناس فروش پرداختید

 196. حبیب الله عباس زاده
  1395-11-14 at 08:26
  پاسخ

  توجه به حوزه انتخاب کارشناس فروش از مزیت های سایت شماست،تورو خدا همینجوری ادامه بدین

 197. ترانه هاشمی
  1395-11-15 at 11:46
  پاسخ

  من قسمت انتخاب کارشناس فروش خیلی دوست دارم

 198. سپیده خاموشی
  1395-11-18 at 16:33
  پاسخ

  با تشکر از زحماتتون،مطالب مربوط به انتخاب کارشناس فروش فوق العاده بود

 199. ارسان دباغ
  1395-11-22 at 08:31
  پاسخ

  قوی شروع کردین لطفا تا آخرهم همینطور بمونید

 200. نیما توکلیان
  1395-11-23 at 14:27
  پاسخ

  ممنونم که به موضوع انتخاب کارشناس فروش پرداختید خیلی مفید بود

 201. جواد حسین زاده
  1395-11-24 at 06:17
  پاسخ

  مرسی از اینکه به موضوع پرداختید چون واقعا پر مخاطبه

 202. اشکان قهرمانی
  1395-11-25 at 15:55
  پاسخ

  مرسی از مقاله خوبتون درباره انتخاب کارشناس فروش

 203. بنیامین مرادخانی
  1395-11-26 at 10:23
  پاسخ

  مرسی از اینکه به موضوع پرداختید چون واقعا پر مخاطبه

 204. ارشا فنایی
  1395-11-28 at 07:07
  پاسخ

  مقاله انتخاب کارشناس فروش اگر نکات جزئی تری رو قید کنین بهتره

 205. ساسان امیرپور
  1395-11-28 at 08:05
  پاسخ

  همینجورادامه بدین کارتون عالیه

 206. سروناز شریف
  1395-11-28 at 08:48
  پاسخ

  خدا قوت

 207. دنیا شریف
  1395-11-30 at 09:38
  پاسخ

  مرسی مقاله انتخاب کارشناس فروش خلاقانه مطرح شده :)))

 208. هادی قانونی
  1395-12-03 at 10:51
  پاسخ

  ممنونم که به موضوع انتخاب کارشناس فروش پرداختید خیلی مفید بود

 209. شهرزاد عزیزی
  1395-12-05 at 12:56
  پاسخ

  مررررررررررررررررسی :)))))))

 210. ثریا داور
  1395-12-05 at 16:27
  پاسخ

  مقاله در مورد انتخاب کارشناس فروش کم دارید لطفا بیشتر بذارین

 211. اشکان توسلی
  1395-12-06 at 16:57
  پاسخ

  لطفا در مورد انتخاب کارشناس فروش هم مطلب بذارین

 212. آراد جعفرزاده
  1395-12-07 at 14:47
  پاسخ

  با تشکر از زحماتتون،مطالب مربوط به انتخاب کارشناس فروش فوق العاده بود

 213. حبیب الله دانایی فرد
  1395-12-08 at 09:30
  پاسخ

  بینطیر و بی رقیب

 214. بهرام عقیلی
  1395-12-09 at 18:05
  پاسخ

  ما حامی شما هستیم،همینطور قوی برید جلو

 215. داریوش فروتن
  1395-12-09 at 18:39
  پاسخ

  همه چیز عالی،خسته نباشین

 216. پارمیس شجاعی
  1395-12-10 at 03:54
  پاسخ

  چطوری میتونم در زمینه انتخاب کارشناس فروش باهاتون همکاری کنم

 217. محمد امین عقیلی
  1395-12-10 at 08:25
  پاسخ

  بینطیر و بی رقیب

 218. عرشیا دباغ
  1395-12-11 at 04:36
  پاسخ

  ممنونم که به موضوع انتخاب کارشناس فروش پرداختید خیلی مفید بود

 219. جعفر پورنگ
  1395-12-11 at 18:03
  پاسخ

  مرسی از مقاله خوبتون درباره انتخاب کارشناس فروش

 220. عرشیا عبدالملکی
  1395-12-14 at 06:19
  پاسخ

  عنوان مقاله ها در قسمت انتخاب کارشناس فروش خیلی باحالن

 221. رضا کردبچه
  1395-12-15 at 08:29
  پاسخ

  مقاله انتخاب کارشناس فروش اگر نکات جزئی تری رو قید کنین بهتره

 222. شیرین پیوندی
  1395-12-15 at 10:25
  پاسخ

  لطفا در مورد انتخاب کارشناس فروش هم مطلب بذارین

 223. رهام آریان پور
  1395-12-16 at 07:25
  پاسخ

  تعداد مقالات در حوزه انتخاب کارشناس فروش رو بیشتر کنید

 224. سینا پایدار
  1395-12-17 at 09:52
  پاسخ

  لطف میکنین اگر تعداد مقالات درباره انتخاب کارشناس فروش رو بیشتر کنین

 225. شاهرخ گنجی
  1395-12-17 at 14:12
  پاسخ

  مقالات انتخاب کارشناس فروش خیلی کاربردین،دوستان حتما بخونید

 226. رادمهر هاشم زاده
  1395-12-17 at 14:26
  پاسخ

  لطفا در مورد انتخاب کارشناس فروش هم مطلب بذارین

 227. الهه عارف
  1395-12-17 at 14:29
  پاسخ

  قوی شروع کردین لطفا تا آخرهم همینطور بمونید

 228. ایلیا داودی
  1395-12-17 at 17:19
  پاسخ

  حیف که زودتر از این با سایتتون اشنا نشدم :((( مرسی شما خیلی خوبین

 229. الهام خراسانی
  1395-12-18 at 09:43
  پاسخ

  واقعا از خوندن مقاله انتخاب کارشناس فروش لذت بردم،دستتون درد نکنه

 230. پردیس آشیانی
  1395-12-21 at 10:55
  پاسخ

  مرسی از اینکه به موضوع پرداختید چون واقعا پر مخاطبه

 231. ارسان طبیب زاده
  1395-12-23 at 11:45
  پاسخ

  آفررررررین داره کارتون

 232. شهریار فنایی
  1395-12-24 at 07:19
  پاسخ

  آفررررررین داره کارتون

 233. آرزو قهرمانیان
  1395-12-24 at 07:52
  پاسخ

  مطلب داخل سایت در مورد خیلی هوشمندانه نوشته شده

 234. الناز عراقی
  1395-12-27 at 07:17
  پاسخ

  لطف میکنین اگر تعداد مقالات درباره انتخاب کارشناس فروش رو بیشتر کنین

 235. شیما آشیانی
  1395-12-28 at 05:11
  پاسخ

  موضوع انتخاب کارشناس فروش رو خیلی قشنگ شفاف سازی کردین،سپاس

 236. الهام پرهامی
  1396-01-03 at 15:28
  پاسخ

  خدا قوت

 237. آراد ترکان
  1396-01-03 at 15:30
  پاسخ

  گلچین مقالاتتون درباره انتخاب کارشناس فروش خیلی مفیدن،مرسی از اینکه انقدر دقت به خرج میدین و مقالات رو گزینش میکنین

 238. سوفیا پایدار
  1396-01-03 at 15:31
  پاسخ

  قوی شروع کردین لطفا تا آخرهم همینطور بمونید

 239. احسان جهانی
  1396-01-03 at 15:42
  پاسخ

  چرا به حوزه انتخاب کارشناس فروش کمتر توجه کرده اید؟من به شدت به مطالبی با حوزه نیاز دارم

 240. حامد حکیمی
  1396-01-04 at 20:12
  پاسخ

  دوستان عزیز مقاله انتخاب کارشناس فروش بهتون پیشنهاد میدم،ازدست ندید

دیدگاهتان را بنویسید:

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.