۳ استراتژی ایمیل مارکتینگ و بازاریابی

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ قدرتمند ترین ابزار برای تبدیل بازدیدکننده به مشتری می باشد. اگر شما بهترین سایت را هم داشته باشید ، حتی اگر سایتتان را هم برای گوگل بهینه سازی کرده باشید ، تا زمانی که ایمیل مارکتینگ نداشته باشید یعنی هیچ چیز ندارید! امروز می خواهم در این مقاله درباره استراتژی های بازاریابی ایمیلی برای شما بنویسم.

اگر چگونگی استفاده از استراتژی های مختلف ایمیل مارکتینگ نمی دانید،نمی توانید نتایج خوبی را انتظار داشته باشید و اگر فقط چگونگی استفاده از یکی از روشهای بازاریابی با ایمیل را بلد باشید، نتایجی که بدست می آورید ،به اندازه ی توانایی آن ها خوب نخواهد بود.
به طور معمول شما می توانید از سه استراتژی مختلف ایمیل مارکتینگ استفاده کنید. شما می توانید بر برخی از آن ها بیشتر از برخی دیگر تاکید کنید اما نباید سرسختانه به یک استراتژی بچسبید.

 

چه چیزی ایمیل مارکتینگ را بسیار موثر می سازد؟

ایمیل مارکتینگ در مقایسه با اکثر روش های بازاریابی دیگر،دارای مزایای قابل توجهی می باشد:

۱-ایمیل مارکتینگ دارای سطح بالای دسترسی است: هنگامی که افراد را برای پیوستن به لیست ایمیل تان دعوت می کنید در واقع می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید.برای مثال شما یک صفحه در یکی از شبکه های اجتماعی دارید ، وقتی یک مطلبی را منتشر می کنید خیلی از افراد مطلب شما را نمی بینند و یک سری از افراد هم که مشاهده می کنند، به پست شما بی توجهی می کنند. مطمئنا همه افراد ایمیل های شما را باز نمیکنند اما معمولا تعداد افرادی که ایمیلهای شما را مشاهده می کنند خیلی بیشتر از روشهای ارتباطی دیگر است.

۲-ایمیل مارکتینگ دارای انعطاف پذیری عالی است : بازاریابی ایمیلی تقریبا می تواند در هر زمینه کسب و کاری فعالیت داشته باشد. مهم نیست که خانه و یا لباس می فروشید یا مشاوره می دهید؛ شما می توانید تا زمانی که از استراتژی صحیح بازاریابی ایمیلی در جای مناسب استفاده کنید، به فروش زیاد دست یابید و می توانید هر چیزی که مربوط به کسب و کارتان می باشد را تبلیغ کنید! چون علاوه بر صفحات محصولتان می توانید هر صفحه ای از سایتتان را تبلیغ کنید. مثل صفحه مقالات ، ویدئوها ، پادکستها ، اینفوگرافیک ها ، اخبار سایت و …

۳-ایمیل مارکتینگ دارای ریسک حداقلی  است : با ایمیل مارکتینگ ، هزینه ها بسیار کمتر هستند. حتی اگر تاکنون در سایتتان از ایمیل مارکتینگ استفاده کردید ولی کسب و کارتان موفقیتهای بزرگ کسب نکرده باشد ، یک سیستم ایمیل مارکتینگ بسیار مقرون به صرفه می باشد. پس در نتیجه اگر به هر دلیلی نتایج مورد انتظار را از ایمیل مارکتینگ بدست نیاورید باز هم ضرر نکرده اید.

۴-ایمیل مارکتینگ مانع ناچیز حق ورود است : منظورم از این بخش چیست؟ منظورم این هستش که بازاریابی ایمیلی علاوه بر اینکه نسبت به روشهای دیگر بسیار ارزان قیمت می باشد برای یادگیری و پیاده سازی استراتژی های ایمیل مارکتینگ نیازی به تخصص خاصی ندارید و زمانیکه نحوه صحیح استراتژی های مختلف ایمیل مارکتینگ را یاد بگیرید می توانید به فروشهای عالی و نتایج فوق العاده ای دست پیدا کنید. نکته دیگر این هستش که حتی اگر در این راه اشتباه کنید زمانتان هدر نمی رود و به راحتی می توانید اشتباهاتتان را جبران کنید.

۵-ایمیل مارکتینگ دارای کنترل کامل است : بسیاری از تاکتیک های بازاریابی دیگر،دستخوش تغییرات سیاسی (به عنوان مثال گوگل و AdWords)و … تصمیم گیری های خارج از کنترل شما می باشند. در بازاریابی ایمیلی همه چیز تحت کنترل شما می باشد.

۱-استراتژی ایمیل مارکتینگ: پیشنهادات

بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی به شدت بر ارائه ی پیشنهادات در ایمیل هایشان متکی هستند اما صرف نظر از نوع تجارتی که اجرا می کنید ، باید چگونگی ارائه پیشنهادات در ایمیل هایتان را بدانید.
ایده اصلی ، ترغیب افراد به کسب چیزی می باشد که واقعا می خواهند. این امر می تواند به معنای ارائه ی یک کوپن تخفیف به آن ها برای محصولی باشد که نشان می دهند به آن علاقه مند هستند .

فرض کنید می خواهید یک محصولی را ترویج دهید. می خواهید ذهن مخاطبان را درگیر یک محصول کنید. فرض کنید که می خواهید محصول x را بین مخاطبان خودتان ترویج دهید. در این بین اگر محصول y را هم برجسته کنید ، خطر فروش کمتر x احساس می شود.
یک پیشنهاد خوب ، احساس سودمندی دارد. بنابراین هنگامی که چیزی را از طریق ایمیل تبلیغ می کنید ، آن را به عنوان دوستی تبلیغ کنید که می خواهد به گیرنده کمک کند.
افراد زمانی خرید می کنند که احساس کنند دلایل مناسبی برای انجام این کار دارند. بنابراین به منظور ارائه ی دلیل خوب برای خرید به افراد نیازمند پیشنهاد قانع کننده(=دلایل خوب برای خرید آن چه که می فروشید)هستید.
اما اگر افراد آن دلایل را باور نداشته باشند ، خرید نمی کنند. تا زمانی که همانند دوستی به نظر برسید که سعی در کمک به آن ها دارد ، افراد به احتمال زیاد باور می کنند که شما صادق هستید و خرید از شما تصمیم درستی است.
زیان پیشنهادات این است که آن ها به خودی خود مفید نیستند. افراد لیست تان هیچ ارزشی را از جانب شما دریافت نخواهند کرد مگر این که آنچه را که ارائه می دهید بخرند ، بنابراین آن ها دلیل کمی برای مشترک ماندن در لیست شما دارند. به همین دلیل بسیاری از سایت های تجارت الکترونیک برای علاقه مند نگه داشتند افراد در تلاش هستند.

پیشنهاد شما باید پیشنهاد حل یک مسئله باشد. باید حل یک دغدغه ذهنی باشد. استراتژی ایمیل مارکتینگ را فراموش نکنید یا از آن سرباز نزنید. بنابراین حتی اگر تبلیغاتتان دارای ارزش برای مشترکانتان باشد، ترجیحا آن را برای ترکیب با استراتژی بعدی که می خواهم درباره آن بیشتر صحبت کنم یاد بگیرید.

۲-استراتژی ایمیل مارکتینگ : محتوا

کسب و کارهای اینترنتی بخشی از محتوا را ایجاد می کنند(برای مثال گزارش،ویدیو،مقاله) و در مورد آن،با ایمیل به اعضای سایتشان اطلاع رسانی می کنند و ممکن است این ایمیل ها به خودی خود دارای محتوای غنی باشند.
برخی از مطالب به طور عمومی(به عنوان مثال مقالات وبلاگ)در دسترس هستند اما برخی دیگر از مطالب باید پشت”دیوار اطلاعاتی“باشند.
دیوار اطلاعاتی درست مثل”دیوار پرداخت“عمل می کند به جز این که به پرداخت پولی نیاز ندارد اما به جای آن از بازدیدکننده کسب اطلاعات می کند.ساده ترین دیوار اطلاعاتی،شکل opt-in (لندینگ پیج) در ایمیل است که لازم است افراد به لیست ایمیل صاحب کسب و کار بپیوندند تا مطالب را دریافت کنند.
دوستای خوبم اما اگر شما خواهان بهترین استراتژی ایمیل مارکتینگ هستید،فرم opt-in نباید تنها دیوار اطلاعاتی باشد که استفاده می کنید
برای مثال شما می توانید از افراد بخواهید که پیش از دسترسی به یک لینک مطلب،آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. یعنی بازدیدکنندگان را علاوه بر اینکه جذب اعضای ایمیل خودتان کردید ، می توانید آنها را با شبکه های اجتماعی خودتان هم درگیر کنید و از این طریق کانال های ارتباطی مختلفی را با اعضای سایتتان ایجاد کنید و پیوسته با آنها در ارتباط باشید و یا می توانید در صفحه فرود خودتان علاوه بر دریافت ایمیل ،نام افراد ، شهر ، جنسیت و … درخواست کنید.
اطلاعات بیشتر،یک فرصت بهتر به شما می دهد تا بتوانید اعضای سایتتان را بر اساس اطلاعاتی که دریافت کردید طبقه بندی کنید و بر اساس نوع جنسیت ،شهر و … پیشنهادات مجزایی را ارسال کنید و دقت داشته باشید که همین اختصاصی کردن پیامهای ارسالی می تواند برای تبدیل آن ها به مشتریان،شانس بهتری را به شما می دهد.

نکته : برای اجرای چنین کاری یک مشکلی وجود دارد و آن هم اینکه در صفحه landing page خودتان هرچقدر اطلاعات بیشتری را از بازدیدکنندگان درخواست کنید افراد کمتری حاضر می شوند تا اطلاعات درخواستی شما را تکمیل کنند. بعنی هرچقدر اطلاعات درخواستی از بازدیدکننده کمتر باشد افرادی بیشتری ایمیلشان را وارد می کنند.

محتوای بازاریابی ایمیلی ، ابزاری عالی می باشد که بدون در نظر گرفتن نوع کسب و کاری که اجرا می کنید ، باید استفاده از آن را یاد بگیرید.وقتی به خوبی از آن استفاده کنید،افراد شما را به عنوان یک منبع قابل اعتماد خواهند دید که به احتمال زیاد برای خرید آن چه که می فروشید بیشتر ترغیب می شوند. اما نباید فقط به مطالب بچسبید.شما همچنین باید پیشنهاداتی را ارائه کنید و با اعضای ایمیلی لیست تان روابطی را ایجاد کنید.

۳-استراتژی ایمیل مارکتینگ : ایجاد رابطه

زمانی که یک پیشنهاد ارائه می دهید و محتوای مفید هم فراهم می کنید ، به طور خودکار روابطی را ایجاد کرده اید(استراتژی های قبلی ایمیل مارکتینگ).
این امر تاحدی درست است. اما برای این استراتژی کارهای دیگری هم می توان انجام داد ، به عنوان مثال می توانید از مشترکانتان بخواهید تا به ایمیل هایتان پاسخ دهند یا یک نظرسنجی را پر کنند و می توانید بگویید که در زندگی تان چه اتفاقی افتاده یا برای ایجاد ارتباط عاطفی قوی تر درمورد عقاید و نظرات شخصی تان بگویید.
توجه داشته باشید که هر زمان که نظر یا عقیده ای را به اشتراک می گذارید ، لازم است از کسی که دارای نظر مخالف می باشد فاصله بگیرید.
از دست بردن در سیاست،مذهب،جنسیت و موضوعات دیگر که بسیاری از افراد در مورد آن ها دارای دیدگاه های بنیادگرا هستند خودداری کنید مگر این که بخواهید با دم شیر بازی کنید!
با این حال اگر بدانید که بسیاری از اعضای سایت شما ، نظرتان را در موضوعی به اشتراک می گذارند که برای آن ها مهم است ، شما می توانید با یادآور شدن آن موضوع بسیار قابل اعتماد به نظر برسدزیرا مردم به افرادی اعتماد می کنند که به آن ها شبیه باشند.
اما مهم تر از همه ، شما همیشه باید برقراری ارتباط را به عنوان یک استراتژی بازاریابی ایمیلی به یاد داشته باشید.
اگر فراموش کنید که باید با مشترکانتان ارتباط برقرار کنید، پیشنهادات شما تحمیل کننده و مطالب شما ، نخوانده و دست نخومرده باقی می ماند.
به یاد داشته باشید که شما یک شرکت نیستید.شما یک شخص هستید.مانند یک شخص عمل کنید و بنویسید.

چگونه لیست ایمیل تان را سریع ایجاد می کنید؟
شما می توانید سه تاکتیک ایجاد لیست را انتخاب کنید:
۱-تبلیغات. موضوع تبلیغات این است که حتی پیش از این که هیچ نتایجی را ببینید ،می تواند بسیار گران باشد. اما وقتی موثر باشد می تواند نتایج فوق العاده خوب و سازگاری را ایجاد کند. شما برای اینکه بتوانید از طریق تبلیغات ، یک لیست ایمیل هدف را از طریق سایتتان جمع آوری کنید باید یک صفحه فرود یا لندینگ پیج بسازید و همچنین در تبلیغات خودتان لینک بدهید به صفحه فرود خودتان و باید فقط تمرکزتان بر روی جذب ایمیل مخاطبان هدف باشد. در این مدل تبلیغات اصلا نباید انتظار فروش رفتن محصولات خودتان را داشته باشید. باید ایمیل افراد هدف را جذب کنید و با استفاده از استراتژی هایی که صحبت کردیم با آنها در ارتباط باشید تا بتوانید افراد بیشتری را تبدیل به مشتری کنید.
۲-اعضا . اگر در زمینه کاری شما سایتهای بزرگی وجود دارد که مخاطبان آنها می توانند مخاطبان سایت شما هم باشند کافیست با مدیران این سایتها در تماس باشید و درخواست کنید که یکبار ایمیل شما را به اعضای سایت خودشان ارسال کنند. از این طریق می توانید به سرعت ایمیل افراد زیادی را جذب کنید.

۳-وبلاگ نویسی مشتری . اگر شما بودجه ی تبلیغاتی گسترده ندارید و نمی توانید به خوبی با سایتهای بزرگتر ارتباط برقرار کنید ، وبلاگ نویسی تنها راه موثر و کم هزینه برای رشد لیست تان است. اکثر افراد تقریبا هیچ اقدامی برای وبلاگ نویسی و تولید محتوای اصیل برای مشتری انجام نمی دهند ،زیرا نمی دانند چگونه پست های موثر برای مشتری بنویسند.

صحبت پایانی

سایتی که ایمیل مارکتینگ نداشته باشد یعنی هیچ طرح و هدفی در بازاریابی اینترنتی ندارد. قدرتمند ترین ابزار تبدیل بازدیدکننده به مشتری ، ایمیل مارکتینگ می باشد. ایمیل مارکتینگ فقط این نیست که یک لندینگ پیج طراحی کنید و افرادی جزء اعضای سایت شما بشوند و شما بخواهید به آنها ایمیل ارسال کنید. ساخت یک لندینگ پیج و ارسال ایمیل به اعضای سایت ، کار بسیار راحتی می باشد ، مهمترین بخش در ایمیل مارکتینگ استراتژی های ارسال ایمیل می باشد. اگر استراتژی های هوشمندانه ای را داشته باشید می توانید بازدیدکنندگان بیشتری را به مشتری تبدیل کنید.

 

منبع: آرتین

مقالات مرتبط

رشد سریع السیر کسب و کار به کمک وب سایت در سال ۹۷

رشد سریع السیر کسب و کار به کمک وب سایت در سال ۹۷

فرقی نمی کند که کسب و کارتان کوچک است یا بزرگ؛ بدون داشتن وب سایت همین حالا نیز در حال از دست دادن فرصت های تجاری بسیار زیادی هستید. به کمک یک وب سایت اصولی و حرفه ای می توان بسیاری از استراتژی های بازاریابی موفقت آمیز را اجرا کرده و کسب و کارتان را

هشتگ در لینکداین مجددا فعال شد !

هشتگ در لینکداین مجددا فعال شد !

هشتگ چیست ؟ میدانیم که هشتگ برچسبی است که برای دسته بندی و به اشتراک گزاری پست ها و نظرات درباره موضوع خاصی فراتر از فهرست دوستان در شبکه های اجتماعی به کار میرود.زمانی که کاربر مطلبی را منتشر میکند و همراه آن هشتگ تعریف میکند سایرین با کلیک بر روی هشتگ مربوط میتوانند تمامی

نظرات ( 219 )
 1. بهزاد شبستری
  1394-10-30 at 13:58
  پاسخ

  حیف که زودتر از این با سایتتون اشنا نشدم :((( مرسی شما خیلی خوبین

 2. ستایش عارف نیا
  1394-11-08 at 11:17
  پاسخ

  like دارین زیاااااااد

 3. نسترن عقیلی
  1394-11-14 at 05:33
  پاسخ

  چرا به حوزه ایمیل مارکتینگ کمتر توجه کرده اید؟من به شدت به مطالبی با حوزه نیاز دارم

 4. سوگند صانعی
  1394-11-19 at 04:09
  پاسخ

  مرسی از مقاله خوبتون درباره ایمیل مارکتینگ

 5. سبا توکلیان
  1394-11-19 at 04:09
  پاسخ

  مقاله ایمیل مارکتینگ اگر نکات جزئی تری رو قید کنین بهتره

 6. میلاد شایانی
  1394-11-21 at 09:32
  پاسخ

  در زمینه ایمیل مارکتینگ قادر به همکاری باشماهستم،چطوری میتونم اقدام کنم؟

 7. سهیل خمسه
  1394-11-25 at 20:43
  پاسخ

  ما حامی شما هستیم،همینطور قوی برید جلو

 8. دنیا کیانمهر
  1394-12-10 at 08:00
  پاسخ

  مطلب داخل سایت در مورد خیلی هوشمندانه نوشته شده

 9. 2 قانون اصلی بازاریابی که باید بدانید | مد روز
  1394-12-22 at 08:53
  پاسخ

  […] ۳ استراتژی ایمیل مارکتینگ و بازاریابی بامازلو منظورم این هستش که بازاریابی ایمیلی علاوه بر اینکه نسبت به روشهای دیگر بسیار که اجرا می کنید باید چگونگی ارائه پیشنهادات در ایمیل هایتان را بدانید. ایده اصلی ترغیب افراد به کسب چیزی می باشد که واقعا می خواهند قانون مهم بازاریابی. […]

 10. عابد زمردیان
  1395-02-08 at 11:30
  پاسخ

  مطالب شما در زمینه ایمیل مارکتینگ کارآمد بود خیلی توی کارم ازش استفاده کردم

 11. مجتبی ظریف
  1395-02-08 at 11:31
  پاسخ

  مقالاتی با موضوع ایمیل مارکتینگ تعدادشان کم است لطفا بیشترشان کنید

 12. بابک عبدالملکی
  1395-02-10 at 13:45
  پاسخ

  گلچین مقالاتتون درباره ایمیل مارکتینگ خیلی مفیدن،مرسی از اینکه انقدر دقت به خرج میدین و مقالات رو گزینش میکنین

 13. شبنم حیاتی
  1395-02-10 at 13:52
  پاسخ

  میشه مقاله با موضوعات ایمیل مارکتینگ هم بذارید

 14. ارسان صفوی
  1395-02-10 at 13:53
  پاسخ

  مرسی مقاله ایمیل مارکتینگ خلاقانه مطرح شده :)))

 15. کتایون حسابی
  1395-02-13 at 07:08
  پاسخ

  پرداختن شما به حوزه ایمیل مارکتینگ باعث شده تا هرروز به دیدن سایتتون عادت کنم

 16. یاسمین توسلی
  1395-02-13 at 07:16
  پاسخ

  ممنونم ازتون بابت زمانی که بیهوده از ما نمیگیرین و توی حداقل زمان ،حداکثر مطالب مفید رو در اختیارمون میذارین

 17. الهه کریمی
  1395-03-31 at 12:28
  پاسخ

  خدا قوت

 18. چکاوک شیرمحمدی
  1395-04-09 at 10:46
  پاسخ

  مقاله مربوط به ایمیل مارکتینگ به دوستان پیشنهاد میکنم

 19. شاداب شیخ الاسلامی
  1395-04-09 at 11:14
  پاسخ

  پشتکار و تلاشتون قابل ستایش هستش،لطفا در مورد ایمیل مارکتینگ مقالات بیشتری بذارید

 20. سپهر عالی
  1395-04-11 at 16:09
  پاسخ

  همینجورادامه بدین کارتون عالیه

 21. پروین داودی
  1395-04-13 at 20:14
  پاسخ

  حیف که زودتر از این با سایتتون اشنا نشدم :((( مرسی شما خیلی خوبین

 22. شاداب عباسپور
  1395-05-07 at 12:01
  پاسخ

  قوی شروع کردین لطفا تا آخرهم همینطور بمونید

 23. روجا پناهیان
  1395-05-20 at 21:27
  پاسخ

  موضوع ایمیل مارکتینگ بسیار جذاب بود

 24. رژان شریفیان
  1395-05-25 at 04:57
  پاسخ

  پشتکار و تلاشتون قابل ستایش هستش،لطفا در مورد ایمیل مارکتینگ مقالات بیشتری بذارید

 25. سحر امانی
  1395-06-05 at 13:32
  پاسخ

  من قسمت ایمیل مارکتینگ خیلی دوست دارم

 26. شراره دانایی فرد
  1395-06-28 at 12:59
  پاسخ

  لطفا یک مقاله راجع به ایمیل مارکتینگ بذارید

 27. المیرا خامنه ای
  1395-06-29 at 17:05
  پاسخ

  مطالب شما در زمینه ایمیل مارکتینگ کارآمد بود خیلی توی کارم ازش استفاده کردم

 28. سارا نیشابوری
  1395-07-17 at 14:27
  پاسخ

  موضوع ایمیل مارکتینگ رو خیلی قشنگ شفاف سازی کردین،سپاس

 29. کامیار هاشمی
  1395-07-29 at 08:34
  پاسخ

  مطلب داخل سایت در مورد خیلی هوشمندانه نوشته شده

 30. پیمان آشیانی
  1395-07-30 at 14:07
  پاسخ

  ممنونم که به موضوع ایمیل مارکتینگ پرداختید خیلی مفید بود

 31. هومن خدایی
  1395-08-01 at 16:26
  پاسخ

  درست همون چیزی که مدتها دنبالش بودم ;))) ;))) ;)))

 32. سیروس محمدنژاد
  1395-08-17 at 06:21
  پاسخ

  مقالاتی با موضوع ایمیل مارکتینگ تعدادشان کم است لطفا بیشترشان کنید

 33. سرور پناهی
  1395-08-17 at 06:21
  پاسخ

  با تشکر از زحماتتون،مطالب مربوط به ایمیل مارکتینگ فوق العاده بود

 34. ثنا رضانژاد
  1395-08-20 at 08:14
  پاسخ

  دستتون درد نکنه خیلی سایت مفیدی دارین

 35. شهریار صدیقی
  1395-09-07 at 20:40
  پاسخ

  مررررررررررررررررسی :)))))))

 36. ارسان هاشمی
  1395-09-07 at 20:41
  پاسخ

  مرسی مقاله ایمیل مارکتینگ خلاقانه مطرح شده :)))

 37. بهاره گنجی
  1395-10-05 at 08:50
  پاسخ

  همه چیز عالی،خسته نباشین

 38. سارا جهانی
  1395-10-06 at 06:28
  پاسخ

  ذکاوتتون درمورد نوشتن مقاله در زمینه ایمیل مارکتینگ بسیار هوشمندانه بود

 39. حبیب الله پناهی
  1395-10-25 at 17:12
  پاسخ

  میشه مطالبی با موضوعات ایمیل مارکتینگ براتون ارسال کنیم واسه همکاری؟

 40. کوروش علینژاد
  1395-11-03 at 11:03
  پاسخ

  مرسی مقاله ایمیل مارکتینگ خلاقانه مطرح شده :)))

 41. پرنیا خاموشیان
  1395-11-19 at 08:48
  پاسخ

  ممنونم که به موضوع ایمیل مارکتینگ پرداختید خیلی مفید بود

 42. آرش رضانژاد
  1395-11-26 at 16:23
  پاسخ

  دستتون درد نکنه خیلی سایت مفیدی دارین

 43. یاسمن عبدالملکی
  1395-11-27 at 18:55
  پاسخ

  حیف که زودتر از این با سایتتون اشنا نشدم :((( مرسی شما خیلی خوبین

 44. جواد عبدالملکی
  1395-12-09 at 21:10
  پاسخ

  مقالات در قسمت ایمیل مارکتینگ خیلی با جزئیات مطرح شده اند،مرسی

 45. علیرضا خاتمی
  1395-12-10 at 12:38
  پاسخ

  like دارین زیاااااااد

 46. دنیا جعفریان
  1395-12-13 at 16:35
  پاسخ

  مقالتونو در مورد ایمیل مارکتینگ خوندم فوق العاده بود

 47. بهروز عباس زاده
  1395-12-15 at 11:37
  پاسخ

  نکات کلیدی ایمیل مارکتینگ رو اگه به اشتراک بذارین ممنون میشم

 48. محمد جعفریان
  1395-12-23 at 17:10
  پاسخ

  خیلی به کارم اومد این مطلبتون،مرسی

 49. سارا خامنه ای
  1396-01-11 at 12:59
  پاسخ

  لطفا در مورد ایمیل مارکتینگ هم مطلب بذارین

 50. شاهرخ کیانمنش
  1396-01-11 at 15:42
  پاسخ

  مررررررررررررررررسی :)))))))

 51. رادین عسگری
  1396-01-20 at 04:32
  پاسخ

  موفق باشین واقعا تلاش شما در این حوزه ستودنیه

 52. پرستو ظریف
  1396-01-28 at 04:34
  پاسخ

  پشتکار و تلاشتون قابل ستایش هستش،لطفا در مورد ایمیل مارکتینگ مقالات بیشتری بذارید

 53. رضا توفیقی
  1396-01-28 at 10:44
  پاسخ

  خدا قوت

 54. پژمان پورنگ
  1396-01-29 at 03:23
  پاسخ

  لطفا یک مقاله راجع به ایمیل مارکتینگ بذارید

 55. پرهام محمدپور
  1396-01-29 at 04:38
  پاسخ

  مرسی از مقاله خوبتون درباره ایمیل مارکتینگ

 56. عرشیا علی پور
  1396-02-02 at 14:48
  پاسخ

  قوی شروع کردین لطفا تا آخرهم همینطور بمونید

 57. روزبه زارع
  1396-02-03 at 05:51
  پاسخ

  همه چیز عالی،خسته نباشین

 58. جواد عالی
  1396-02-09 at 19:14
  پاسخ

  پرداختن شما به حوزه ایمیل مارکتینگ باعث شده تا هرروز به دیدن سایتتون عادت کنم

 59. مانی دباغ
  1396-02-13 at 10:33
  پاسخ

  نوشتن درمورد ایمیل مارکتینگ خیلی لازمه و خوبه که بیشتر بهش پرداخته شه،ممنونم

 60. بهسا حیاتی
  1396-02-26 at 12:53
  پاسخ

  موضوع ایمیل مارکتینگ رو خیلی قشنگ شفاف سازی کردین،سپاس

 61. یاسمین رستمی
  1396-03-04 at 14:22
  پاسخ

  مرسی که محتوای خوب واسمون آماده میکنین

 62. پریسا راسخ
  1396-03-10 at 19:05
  پاسخ

  مرسی از مقاله خوبتون درباره ایمیل مارکتینگ

 63. روشنا رستمی
  1396-03-10 at 19:07
  پاسخ

  مقالات در قسمت ایمیل مارکتینگ خیلی با جزئیات مطرح شده اند،مرسی

 64. رژان سبحانی
  1396-03-24 at 16:24
  پاسخ

  مرسی از اینکه به موضوع پرداختید چون واقعا پر مخاطبه

 65. شروین داودی
  1396-03-27 at 11:52
  پاسخ

  لطفا راجع به ایمیل مارکتینگ هم مقاله بذارید

 66. ژانیا زمردیان
  1396-04-16 at 06:55
  پاسخ

  آفررررررین داره کارتون

 67. شروین پرهامی
  1396-04-16 at 06:55
  پاسخ

  مطالب شما در زمینه ایمیل مارکتینگ کارآمد بود خیلی توی کارم ازش استفاده کردم

 68. بهاره امینپور
  1396-04-16 at 07:12
  پاسخ

  مرسی که محتوای خوب واسمون آماده میکنین

 69. آرش ایمانی
  1396-05-01 at 19:02
  پاسخ

  مطالبتون در مورد ایمیل مارکتینگ خیلی مفید بود

 70. بهرام شیرمحمدی
  1396-05-06 at 16:56
  پاسخ

  like دارین زیاااااااد

 71. ژاله عارفی
  1396-05-08 at 19:18
  پاسخ

  توجه به حوزه ایمیل مارکتینگ از مزیت های سایت شماست،تورو خدا همینجوری ادامه بدین

 72. مهدی شبستری
  1396-05-09 at 06:17
  پاسخ

  مطالبتون در مورد ایمیل مارکتینگ خیلی مفید بود

 73. پدرام توکلیان
  1396-05-13 at 08:28
  پاسخ

  وای خدای من ، مقاله ایمیل مارکتینگ بی نظیر بود

 74. شهناز عاشوری
  1396-05-19 at 15:40
  پاسخ

  بینطیر و بی رقیب

 75. ترمه زارع
  1396-06-01 at 08:38
  پاسخ

  حیف که زودتر از این با سایتتون اشنا نشدم :((( مرسی شما خیلی خوبین

 76. پرستو کیانمهر
  1396-06-08 at 10:31
  پاسخ

  توجه به حوزه ایمیل مارکتینگ از مزیت های سایت شماست،تورو خدا همینجوری ادامه بدین

 77. سپهر امینپور
  1396-06-18 at 20:47
  پاسخ

  قوی شروع کردین لطفا تا آخرهم همینطور بمونید

 78. هادی معروف
  1396-06-23 at 14:03
  پاسخ

  مقالات مرتبط با موضوع ایمیل مارکتینگ بسیار جذاب بود ، خیلی خوشم اومد

 79. هوشنگ میرباقری
  1396-07-08 at 16:26
  پاسخ

  بینطیر و بی رقیب

 80. پرستو آشوری
  1396-07-25 at 08:39
  پاسخ

  من قسمت ایمیل مارکتینگ خیلی دوست دارم

 81. پارمیس گنجی
  1396-07-27 at 01:04
  پاسخ

  لطفا یک مقاله راجع به ایمیل مارکتینگ بذارید

 82. بهزاد طالقانی
  1396-07-27 at 01:05
  پاسخ

  مقاله با مضمون ایمیل مارکتینگ اگه دارین بذارید

 83. الیکا رستمی
  1396-08-05 at 06:07
  پاسخ

  پست شما با عنوان ایمیل مارکتینگ برام خیلی جذاب بود ، مچکرم

 84. حلیا کیانمهر
  1396-08-10 at 09:40
  پاسخ

  موضوع ایمیل مارکتینگ رو خیلی قشنگ شفاف سازی کردین،سپاس

 85. بهنوش جهانی
  1396-08-10 at 09:40
  پاسخ

  گلچین مقالاتتون درباره ایمیل مارکتینگ خیلی مفیدن،مرسی از اینکه انقدر دقت به خرج میدین و مقالات رو گزینش میکنین

 86. کیان جعفریان
  1396-08-10 at 09:40
  پاسخ

  همه چیز عالی،خسته نباشین

 87. پونه عبدالملکی
  1396-08-10 at 09:40
  پاسخ

  چطوری میتونم در زمینه ایمیل مارکتینگ باهاتون همکاری کنم

 88. ژیلا قهرمانی
  1396-08-10 at 09:40
  پاسخ

  خدا قوت

 89. عابد خمسه
  1396-08-15 at 12:22
  پاسخ

  قوی شروع کردین لطفا تا آخرهم همینطور بمونید

 90. شاداب بختیار
  1396-08-20 at 13:01
  پاسخ

  قوی شروع کردین لطفا تا آخرهم همینطور بمونید

 91. حلیا عارف نیا
  1396-08-20 at 13:25
  پاسخ

  تعداد مقالات در حوزه ایمیل مارکتینگ رو بیشتر کنید

 92. تارا میلادی
  1396-08-23 at 09:06
  پاسخ

  ما حامی شما هستیم،همینطور قوی برید جلو

 93. سیمین نیشابوری
  1396-08-23 at 14:01
  پاسخ

  ذکاوتتون درمورد نوشتن مقاله در زمینه ایمیل مارکتینگ بسیار هوشمندانه بود

 94. سیامک مقدم
  1396-09-06 at 15:21
  پاسخ

  همینجورادامه بدین کارتون عالیه

 95. آرزو خدایی
  1396-09-14 at 12:43
  پاسخ

  درست همون چیزی که مدتها دنبالش بودم ;))) ;))) ;)))

 96. پرنیا رحمانیان
  1396-09-20 at 07:07
  پاسخ

  تعداد مقالات در حوزه ایمیل مارکتینگ رو بیشتر کنید

 97. الناز مطهری
  1396-09-21 at 20:03
  پاسخ

  مررررررررررررررررسی :)))))))

 98. امیر صدیق
  1396-09-29 at 13:50
  پاسخ

  چطوری میتونم در زمینه ایمیل مارکتینگ باهاتون همکاری کنم

 99. مجتبی طبیب زاده
  1396-10-03 at 06:02
  پاسخ

  مقالات در قسمت ایمیل مارکتینگ خیلی با جزئیات مطرح شده اند،مرسی

 100. فرهام سیف زاده
  1396-10-03 at 06:11
  پاسخ

  من قسمت ایمیل مارکتینگ خیلی دوست دارم

 101. شهریار حکمت
  1396-10-13 at 17:52
  پاسخ

  محوریت سایت با موضوع ایمیل مارکتینگ خیلی کاربردیه،مرسی

 102. بهرام صدر
  1396-10-13 at 20:02
  پاسخ

  دستتون درد نکنه خیلی سایت مفیدی دارین

 103. جواد صانعی
  1396-10-17 at 19:47
  پاسخ

  ممنونم ازتون بابت زمانی که بیهوده از ما نمیگیرین و توی حداقل زمان ،حداکثر مطالب مفید رو در اختیارمون میذارین

 104. سوفیا تهرانی
  1396-10-17 at 20:15
  پاسخ

  همه چیز عالی،خسته نباشین

 105. مانی جهانگیری
  1396-10-18 at 07:07
  پاسخ

  لطفا یک مقاله راجع به ایمیل مارکتینگ بذارید

 106. ارشیا امینی
  1396-10-18 at 08:45
  پاسخ

  تصاویر انتخاب شده برای بخش ایمیل مارکتینگ خیلی خوش آب و رنگن،خسته نباشین

 107. دنیا خاموشیان
  1396-10-19 at 16:28
  پاسخ

  وای خدای من ، مقاله ایمیل مارکتینگ بی نظیر بود

 108. ارکیده کیانمنش
  1396-10-20 at 11:11
  پاسخ

  مطلبتون درباره ایمیل مارکتینگ رو خیلی دوست داشتم

 109. پیمانه میلادی
  1396-10-22 at 20:49
  پاسخ

  ما حامی شما هستیم،همینطور قوی برید جلو

 110. کیمیا رفیعی
  1396-11-07 at 20:08
  پاسخ

  با تشکر از زحماتتون،مطالب مربوط به ایمیل مارکتینگ فوق العاده بود

 111. مهراد بهبهانی
  1396-11-16 at 07:23
  پاسخ

  موفق باشین واقعا تلاش شما در این حوزه ستودنیه

 112. آراد لنکرانی
  1396-11-20 at 14:01
  پاسخ

  پست شما با عنوان ایمیل مارکتینگ برام خیلی جذاب بود ، مچکرم

 113. محمد فنایی
  1396-12-01 at 12:05
  پاسخ

  مقاله ایمیل مارکتینگ اگر نکات جزئی تری رو قید کنین بهتره

 114. سیامک سراج
  1396-12-08 at 18:53
  پاسخ

  مررررررررررررررررسی :)))))))

 115. یاسمن خراسانی
  1396-12-08 at 18:53
  پاسخ

  مررررررررررررررررسی :)))))))

 116. شکوفه مطهری
  1396-12-10 at 13:47
  پاسخ

  مقاله مربوط به ایمیل مارکتینگ به دوستان پیشنهاد میکنم

 117. پاییز هاشمیان
  1396-12-12 at 21:00
  پاسخ

  من قسمت ایمیل مارکتینگ خیلی دوست دارم

 118. خسرو صدر
  1396-12-14 at 05:34
  پاسخ

  پشتکار و تلاشتون قابل ستایش هستش،لطفا در مورد ایمیل مارکتینگ مقالات بیشتری بذارید

 119. بهنوش توفیق
  1396-12-14 at 13:10
  پاسخ

  حیف که زودتر از این با سایتتون اشنا نشدم :((( مرسی شما خیلی خوبین

 120. آراد طباطبائی
  1396-12-15 at 05:39
  پاسخ

  مقالتونو در مورد ایمیل مارکتینگ خوندم فوق العاده بود

 121. مازیار پناهیان
  1396-12-18 at 21:26
  پاسخ

  ممنونم ازتون بابت زمانی که بیهوده از ما نمیگیرین و توی حداقل زمان ،حداکثر مطالب مفید رو در اختیارمون میذارین

 122. مهیار حسینی
  1396-12-19 at 07:18
  پاسخ

  لطف میکنین اگر تعداد مقالات درباره ایمیل مارکتینگ رو بیشتر کنین

 123. یاسمن توفیقی
  1396-12-19 at 07:22
  پاسخ

  موضوع ایمیل مارکتینگ رو خیلی قشنگ شفاف سازی کردین،سپاس

 124. تیبا رضامنش
  1396-12-19 at 08:23
  پاسخ

  مرسی مقاله ایمیل مارکتینگ خلاقانه مطرح شده :)))

 125. شکیبا خاموشی
  1396-12-23 at 22:05
  پاسخ

  موفق باشین واقعا تلاش شما در این حوزه ستودنیه

 126. دلارام شریفیان
  1397-01-04 at 15:49
  پاسخ

  کارتون حرف نداره ، ممنون

 127. عرشیا عباس زاده
  1397-01-10 at 06:34
  پاسخ

  لطف میکنین اگر تعداد مقالات درباره ایمیل مارکتینگ رو بیشتر کنین

 128. الیکا جعفریان
  1397-01-10 at 06:50
  پاسخ

  موضوع ایمیل مارکتینگ رو خیلی قشنگ شفاف سازی کردین،سپاس

 129. المیرا علی آبادی
  1397-01-19 at 08:56
  پاسخ

  محوریت سایت با موضوع ایمیل مارکتینگ خیلی کاربردیه،مرسی

 130. ثنا طبیب زاده
  1397-01-26 at 06:28
  پاسخ

  موضوع ایمیل مارکتینگ رو خیلی قشنگ شفاف سازی کردین،سپاس

 131. ایلیا طباطبائی
  1397-01-27 at 14:38
  پاسخ

  تعداد مقالات در حوزه ایمیل مارکتینگ رو بیشتر کنید

 132. ستایش کردی
  1397-01-28 at 07:54
  پاسخ

  حیف که زودتر از این با سایتتون اشنا نشدم :((( مرسی شما خیلی خوبین

 133. محمد علی قهرمانی
  1397-01-28 at 11:07
  پاسخ

  مقاله با مضمون ایمیل مارکتینگ اگه دارین بذارید

 134. ثمین زارع
  1397-02-01 at 08:10
  پاسخ

  واقعا از خوندن مقاله ایمیل مارکتینگ لذت بردم،دستتون درد نکنه

 135. شیما عارفی
  1397-02-27 at 14:17
  پاسخ

  درست همون چیزی که مدتها دنبالش بودم ;))) ;))) ;)))

 136. شاپور بنایی
  1397-02-27 at 14:18
  پاسخ

  مقاله مربوط به ایمیل مارکتینگ به دوستان پیشنهاد میکنم

 137. ثنا مقدمی
  1397-02-27 at 14:18
  پاسخ

  ما حامی شما هستیم،همینطور قوی برید جلو

 138. پوران صدیقی
  1397-02-28 at 06:42
  پاسخ

  لطف میکنین اگر تعداد مقالات درباره ایمیل مارکتینگ رو بیشتر کنین

 139. دلناز قهرمانیان
  1397-03-05 at 09:16
  پاسخ

  مقالات مرتبط با موضوع ایمیل مارکتینگ بسیار جذاب بود ، خیلی خوشم اومد

 140. عبدالله سیف زاده
  1397-03-05 at 21:35
  پاسخ

  دستتون درد نکنه خیلی سایت مفیدی دارین

 141. سالار مرادخانی
  1397-03-08 at 07:31
  پاسخ

  خوبه که به کاربردی بودن مطالبتون توجه میکنید،لذت میبریم از دنبال کردنتون

 142. سهیل خراسانی
  1397-03-12 at 06:46
  پاسخ

  مقاله ایمیل مارکتینگ نکات کاربردی فراوانی داشت

 143. امیر رضاپور
  1397-03-12 at 10:04
  پاسخ

  حیف که زودتر از این با سایتتون اشنا نشدم :((( مرسی شما خیلی خوبین

 144. روزبه پناهیان
  1397-03-19 at 07:54
  پاسخ

  آفررررررین داره کارتون

 145. پروین قاضی
  1397-03-20 at 08:52
  پاسخ

  عنوان مقاله ها در قسمت ایمیل مارکتینگ خیلی باحالن

 146. میلاد خمئینی
  1397-03-26 at 16:49
  پاسخ

  چطوری میتونم در زمینه ایمیل مارکتینگ باهاتون همکاری کنم

 147. مازیار فروتن
  1397-03-28 at 20:24
  پاسخ

  قوی شروع کردین لطفا تا آخرهم همینطور بمونید

 148. بهنوش خوئینی ها
  1397-03-29 at 04:56
  پاسخ

  مقاله مربوط به ایمیل مارکتینگ به دوستان پیشنهاد میکنم

 149. حلیا شاملو
  1397-04-15 at 13:07
  پاسخ

  مقالات مرتبط با موضوع ایمیل مارکتینگ بسیار جذاب بود ، خیلی خوشم اومد

 150. پرهام چاوشی
  1397-04-22 at 14:09
  پاسخ

  مرسی مقاله ایمیل مارکتینگ خلاقانه مطرح شده :)))

 151. سپیده رحمانیان
  1397-05-13 at 05:01
  پاسخ

  ممنونم که به موضوع ایمیل مارکتینگ پرداختید خیلی مفید بود

 152. یاسمن علی پور
  1397-05-27 at 11:21
  پاسخ

  نوشتن درمورد ایمیل مارکتینگ خیلی لازمه و خوبه که بیشتر بهش پرداخته شه،ممنونم

 153. دیبا خداپناهی
  1397-05-29 at 12:42
  پاسخ

  مررررررررررررررررسی :)))))))

 154. داریوش سبزواری
  1397-06-02 at 12:10
  پاسخ

  توجه به حوزه ایمیل مارکتینگ از مزیت های سایت شماست،تورو خدا همینجوری ادامه بدین

 155. بهنوش کریمی
  1397-06-02 at 21:17
  پاسخ

  مقاله مربوط به ایمیل مارکتینگ به دوستان پیشنهاد میکنم

 156. سیروان ضایطی
  1397-06-18 at 06:10
  پاسخ

  همه چیز عالی،خسته نباشین

 157. سهیل علیدوست
  1397-06-18 at 12:54
  پاسخ

  مقاله با مضمون ایمیل مارکتینگ اگه دارین بذارید

 158. چکاوک ضرغامی
  1397-06-26 at 09:40
  پاسخ

  نوشتن درمورد ایمیل مارکتینگ خیلی لازمه و خوبه که بیشتر بهش پرداخته شه،ممنونم

 159. پوران پیرحیاتی
  1397-06-27 at 07:51
  پاسخ

  لطفا راجع به ایمیل مارکتینگ هم مقاله بذارید

 160. صبا شاه حسینی
  1397-06-27 at 08:23
  پاسخ

  انتخاب مقالات در باب ایمیل مارکتینگ کارسختیه،بهتون تبریک میگم خوب از پسش براومدین

 161. پارسا حکیمی
  1397-06-29 at 07:44
  پاسخ

  مرسی که انقدر خوب به موضوع ایمیل مارکتینگ پرداختید

 162. آرتین ساعی
  1397-06-29 at 09:55
  پاسخ

  ذکاوتتون درمورد نوشتن مقاله در زمینه ایمیل مارکتینگ بسیار هوشمندانه بود

 163. پریچهر فاطمی
  1397-06-31 at 14:51
  پاسخ

  همه چیز عالی،خسته نباشین

 164. امیرعلی چاوشی
  1397-07-03 at 06:50
  پاسخ

  وای خدای من ، مقاله ایمیل مارکتینگ بی نظیر بود

 165. جهانگیر هاشم زاده
  1397-07-11 at 09:12
  پاسخ

  مطالب شما در زمینه ایمیل مارکتینگ کارآمد بود خیلی توی کارم ازش استفاده کردم

 166. افرا نعمت زاده
  1397-07-11 at 21:47
  پاسخ

  دوستان عزیز مقاله ایمیل مارکتینگ بهتون پیشنهاد میدم،ازدست ندید

 167. ارسان صدر
  1397-07-22 at 06:30
  پاسخ

  پرداختن شما به حوزه ایمیل مارکتینگ باعث شده تا هرروز به دیدن سایتتون عادت کنم

 168. بابک صانعی
  1397-07-25 at 10:35
  پاسخ

  نکات کلیدی ایمیل مارکتینگ رو اگه به اشتراک بذارین ممنون میشم

 169. شهرزاد حسین پور
  1397-07-28 at 12:15
  پاسخ

  مرسی از اینکه به موضوع پرداختید چون واقعا پر مخاطبه

 170. سیمین جهانی
  1397-07-29 at 08:17
  پاسخ

  قوی شروع کردین لطفا تا آخرهم همینطور بمونید

 171. پویا مقدمی
  1397-08-01 at 09:49
  پاسخ

  خوبه که به کاربردی بودن مطالبتون توجه میکنید،لذت میبریم از دنبال کردنتون

 172. عبدالله امیرزاده
  1397-08-11 at 14:22
  پاسخ

  محوریت سایت با موضوع ایمیل مارکتینگ خیلی کاربردیه،مرسی

 173. هوتن عباسی
  1397-08-12 at 10:39
  پاسخ

  مرسی که انقدر خوب به موضوع ایمیل مارکتینگ پرداختید

 174. شیرین محمدی
  1397-08-28 at 16:39
  پاسخ

  نوشتن درمورد ایمیل مارکتینگ خیلی لازمه و خوبه که بیشتر بهش پرداخته شه،ممنونم

 175. محمد علی خامنه ای
  1397-08-28 at 18:11
  پاسخ

  لطفا راجع به ایمیل مارکتینگ هم مقاله بذارید

 176. عباس راسخ
  1397-08-30 at 07:32
  پاسخ

  مقاله ایمیل مارکتینگ نکات کاربردی فراوانی داشت

 177. پارمیس میرباقری
  1397-09-17 at 09:56
  پاسخ

  خوبه که به کاربردی بودن مطالبتون توجه میکنید،لذت میبریم از دنبال کردنتون

 178. تارا تبریزی
  1397-09-24 at 18:56
  پاسخ

  مطالبتون در مورد ایمیل مارکتینگ خیلی مفید بود

 179. شیوا محمدی
  1397-09-28 at 21:46
  پاسخ

  درست همون چیزی که مدتها دنبالش بودم ;))) ;))) ;)))

 180. تابان صدر
  1397-10-02 at 19:46
  پاسخ

  آفررررررین داره کارتون

 181. کوروش حجتی
  1397-10-04 at 09:08
  پاسخ

  مرسی از مقاله خوبتون درباره ایمیل مارکتینگ

 182. آرش امیریان
  1397-10-05 at 06:54
  پاسخ

  کارتون حرف نداره ، ممنون

 183. ساسان حجتی
  1397-10-05 at 19:10
  پاسخ

  ممنونم که به موضوع ایمیل مارکتینگ پرداختید خیلی مفید بود

 184. بهسا حسینی
  1397-10-06 at 07:57
  پاسخ

  تعداد مقالات در حوزه ایمیل مارکتینگ رو بیشتر کنید

 185. ژاله آشنا
  1397-10-06 at 07:59
  پاسخ

  میشه مقاله با موضوعات ایمیل مارکتینگ هم بذارید

 186. شاداب سبزواری
  1397-10-10 at 11:49
  پاسخ

  نوشتن درمورد ایمیل مارکتینگ خیلی لازمه و خوبه که بیشتر بهش پرداخته شه،ممنونم

 187. رادمهر رضامنش
  1397-10-12 at 07:13
  پاسخ

  واقعا از خوندن مقاله ایمیل مارکتینگ لذت بردم،دستتون درد نکنه

 188. زهره محمدپور
  1397-10-15 at 10:46
  پاسخ

  مرسی از اینکه به موضوع پرداختید چون واقعا پر مخاطبه

 189. ثریا عبدالملکی
  1397-10-22 at 12:13
  پاسخ

  تصاویر انتخاب شده برای بخش ایمیل مارکتینگ خیلی خوش آب و رنگن،خسته نباشین

 190. سوگند خمسه
  1397-10-22 at 18:08
  پاسخ

  میشه مطالبی با موضوعات ایمیل مارکتینگ براتون ارسال کنیم واسه همکاری؟

 191. فرهام عسگری
  1397-10-28 at 12:01
  پاسخ

  واقعا از خوندن مقاله ایمیل مارکتینگ لذت بردم،دستتون درد نکنه

 192. پرنیان سیف
  1397-11-12 at 09:43
  پاسخ

  میشه مقاله با موضوعات ایمیل مارکتینگ هم بذارید

 193. عرشیا غضنفری
  1397-11-23 at 11:50
  پاسخ

  مقاله در مورد ایمیل مارکتینگ کم دارید لطفا بیشتر بذارین

 194. الناز حسین پور
  1397-12-01 at 13:09
  پاسخ

  مقاله در مورد ایمیل مارکتینگ کم دارید لطفا بیشتر بذارین

 195. سالار جهانی
  1397-12-09 at 09:12
  پاسخ

  مرسی از مقاله خوبتون درباره ایمیل مارکتینگ

 196. دلناز طباطبائی
  1397-12-11 at 21:25
  پاسخ

  خدا قوت

 197. شیوا بهبهانی
  1397-12-21 at 10:13
  پاسخ

  like دارین زیاااااااد

 198. رضا کریمی
  1397-12-24 at 14:30
  پاسخ

  مطلب داخل سایت در مورد خیلی هوشمندانه نوشته شده

 199. پارمیدا بهشتی
  1398-01-21 at 14:21
  پاسخ

  مرسی مقاله ایمیل مارکتینگ خلاقانه مطرح شده :)))

 200. کاوه خاموشیان
  1398-01-24 at 04:39
  پاسخ

  توجه به حوزه ایمیل مارکتینگ از مزیت های سایت شماست،تورو خدا همینجوری ادامه بدین

 201. شیوا پارسی
  1398-01-24 at 04:39
  پاسخ

  ذکاوتتون درمورد نوشتن مقاله در زمینه ایمیل مارکتینگ بسیار هوشمندانه بود

 202. شیرین کردی
  1398-01-24 at 04:39
  پاسخ

  لطفا یک مقاله راجع به ایمیل مارکتینگ بذارید

 203. بابک طالب زاده
  1398-01-29 at 07:22
  پاسخ

  پرداختن شما به حوزه ایمیل مارکتینگ باعث شده تا هرروز به دیدن سایتتون عادت کنم

 204. مهراب ستاری
  1398-02-02 at 05:47
  پاسخ

  خیلی به کارم اومد این مطلبتون،مرسی

 205. دانیال نعمت زاده
  1398-02-03 at 10:47
  پاسخ

  حیف که زودتر از این با سایتتون اشنا نشدم :((( مرسی شما خیلی خوبین

 206. هومن گل محمدی
  1398-02-04 at 06:08
  پاسخ

  عنوان مقاله ها در قسمت ایمیل مارکتینگ خیلی باحالن

 207. پاییز معینی
  1398-02-05 at 05:07
  پاسخ

  نوشتن درمورد ایمیل مارکتینگ خیلی لازمه و خوبه که بیشتر بهش پرداخته شه،ممنونم

 208. ارشا اصفهانی
  1398-02-09 at 11:40
  پاسخ

  لطفا راجع به ایمیل مارکتینگ هم مقاله بذارید

 209. امیر حسین کیانمهر
  1398-02-11 at 05:29
  پاسخ

  موضوع ایمیل مارکتینگ بسیار جذاب بود

 210. آدرین مقدم
  1398-02-15 at 08:18
  پاسخ

  خیلی به کارم اومد این مطلبتون،مرسی

 211. میلاد صانعی
  1398-02-16 at 04:33
  پاسخ

  واقعا از خوندن مقاله ایمیل مارکتینگ لذت بردم،دستتون درد نکنه

 212. شیرین خرم آبادی
  1398-02-22 at 06:58
  پاسخ

  آفررررررین داره کارتون

 213. احسان علی پور
  1398-02-22 at 12:01
  پاسخ

  مقالات مرتبط با موضوع ایمیل مارکتینگ بسیار جذاب بود ، خیلی خوشم اومد

 214. تابان شبستری
  1398-02-27 at 15:00
  پاسخ

  واقعا از خوندن مقاله ایمیل مارکتینگ لذت بردم،دستتون درد نکنه

 215. زهرا بنایی
  1398-02-30 at 11:46
  پاسخ

  تصاویر انتخاب شده برای بخش ایمیل مارکتینگ خیلی خوش آب و رنگن،خسته نباشین

 216. شاپور جنتی
  1398-03-02 at 12:55
  پاسخ

  دستتون درد نکنه خیلی سایت مفیدی دارین

 217. هوشنگ کریمی
  1398-03-25 at 07:18
  پاسخ

  مقاله ایمیل مارکتینگ اگر نکات جزئی تری رو قید کنین بهتره

 218. پگاه شریفیان
  1398-04-16 at 09:47
  پاسخ

  مرسی از اینکه به موضوع پرداختید چون واقعا پر مخاطبه

 219. سیمین عباس نژاد
  1398-04-25 at 07:18
  پاسخ

  گلچین مقالاتتون درباره ایمیل مارکتینگ خیلی مفیدن،مرسی از اینکه انقدر دقت به خرج میدین و مقالات رو گزینش میکنین

دیدگاهتان را بنویسید:

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.